Bankerat půjčka

Na portálu Bankerat můžete volit z několika typů úvěrů, kdy se pak liší nejen částka, kterou můžete čerpat, ale i roční úroká sazba. Na nejnižší úroky se dostanete v případě, že můžete svůj úvěr zajistit nemovitostí. V nabídce ale naleznete i půjčku zcela bez registrů a dokládání příjmu, jen je třeba počítat s jinou úrokovou sazbou. Důvod je zcela logický - čím více informací o Vás věřitel má, tím se pro něj investice stává méně rizikovou. Půjčují Vám zcela obyčejní lidé zpravidla ze svých úspor. A jak funguje Bankerat? Na webových stránkách vyberete typ půjčky, zvolíte maximální úrokovou sazbu, ktrou jste ochotni akceptovat a dle svých možností nastavíte požadovanou dobu splatnosti. Jakmile se začne zobrazovat v aukci Vaše poptávka, budete informováni o nabídkách věřitelů buď emailem nebo sms zprávou. Je zcela na Vás, zda nabídku přijmete. Můžete přijmout nabídky od více investorů a ti se Vám společně na požadovanou sumu složí. Částka se následně sloučí do jedné a tu Vám Bankerat po podpisu smluvní dokumentace zašle na účet. Tato částka bude ponížena o poplatek, který je stanoven na 5 % z celkové částky. Nemusíte se bát splácení, vždy budete hradit pouze jednu nedělenou platbu. O rozdělení mezi investory se Bankerat postará.


Půjčka Bankerat bez registrů a bez doložení příjmu

Při této volbě si můžete na Bankeratu půjčit až 10 000 Kč a dobu splatnosti zvolit buď na 6 nebo 12 měsíců. Roční úroková sazba je v rozmezí 45 - 55 % . Tento typ půjčky je vhodný zejména pro žadatele, kteří chtějí minimum papírování, nechtějí dokládat výpisy z registrů a případně nemohou adekvátním způsobem doložit svůj příjem. Benefitem této půjčky je rychlost zpracování a poskytnutí požadovaného finančího obnosu.

Bankerat bez doložení příjmu

Pokud nemůžete doložit svůj příjem například z důvodu, že podnikáte teprve krátce a ještě nebylo podáno daňové přiznání, je pro Vás tato nabídka šitá na míru. Požádat můžete o částku až do 30 000 s maximální dobou splatnosti 24 měsíců. K úspěšnému vyřízení půjčky bude třeba doložit výpisy z registrů. Žádost o výpisy Vám Bankerat zašle společně se smlouvou, vy je jen podepíšte a zašlete na sídlo registrů. Registry expres službu zpoplatňují, při jejich převzetí tedy uhradíte dobírkovou částku ve výši 200 Kč. Lze vyřídit samozřejmě i osobně v Praze, pak se poplatek za výpis snižuje na 100 Kč. Po jejich obdržení je společně s podepsanou smlouvou zašlete společnosti Bankerat a ta Vám následně převede Vaši půjčku poníženou o poplatek 5 %.

Bankerat bez registrů

Pokud se Vám nechce řešit výpisy registrů, pro Bankerat to není problém. Stačí, když adekvátním způsobem doložíte svůj pravidelný příjem. V případě, že jste zaměstnán Vám se smlouvou zašle Bankerat i formulář k potvrzení o výši příjmu. Tato půjčka je určena i pro maminky na mateřské dovolené a důchodce, kteří svůj příjem dokládají pomocí výměru nebo výpisem z Vašeho bankovního účtu. Podnikatelé dokládaji své příjmy prostřednictvím potvrzení od finančního úřadu.


Půjčka Bankerat s doložením příjmu a registrů

Chcete-li získat ještě lepší úrokovou sazbu než v předešlých případech, není nic jednodušího než doložit výpis z registrů i potvrzení o příjmech. V tomto případě má už investor dostatek informací, aby si věděl vyhodnotit případné riziko a pokud jste bezproblémový klient, úroky se podstatně sníží. A kolik si můžete půjčit? Bankerat Vám nabídne úvěr až do 400 000 Kč s maximální dobou splatnosti 36 měsíců. Opět platí, že jediný poplatek, který uhradíte, bude stržen až při převodu finanční částky na Váš bankovní účet.


Půjčka Bankerat se zástavou nemovitosti

U půjčky se zástavou nemovitosti můžete požádat až o 600 000 Kč a dobu splatnosti nastavit maximálně na 6 let. Celý proces vyřízení je velmi jednoduchý a nemusíte dokladovat odhad nemovitosti atp. Bankeratu stačí adresa nemovitosti a veškeré vyhodnocení provedou interní finanční specialisté. V případě zajištění úvěru nemovitostí získáte ty nejlepší podmínky. Bankerat umí půjčku poskytnout i na nemovitost, ke které se již nějaká zástava váže - tou může být třeba hypotéka. Lze zastavit i nemovitost třetí osoby, která bude ochotna se takto za Váš úvěr zaručit.

Reprezentativní příklad: V případě, že využijete nabídku Bankerat a půjčíte si 50 000 Kč s dobou splatnosti na 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % a RPSN 11,73 %, pak Vaše měsíční splátka bude vyčíslena na 901 Kč. Celkově tedy za poskytnutou půjčku uhradíte 64 872 Kč.

Bankerat a.s.

Jako první poskytovatel P2P půjček vstoupila na český trh již v roce 2010 společnost Bankerat. Na stejnojmenném webu propojuje žadatele o úvěr s investory. V čele společnosti stojí lidé s několikaletou působností ve finančním trhu a firma se po celou dobu své existence těší velké přízni. Webové rozehraní je přehledné a každý žadatel o půjčku si vybírá z několika dostupných variant. Půjčka se nabízí širokému spektru klientů a nutno zmínit, že pro investory je zde opravdu slušná nabídka zhodnotit své volné finanční prostředky. Jedná se o lety prověřenou bezpečnou platformu, na které si půjčku vyberete přesně podle svých představ.


Výhody půjčka Bankerat

 • Výběr úvěru a dokladů, které jste ochotni doložit, si volíte sami.
 • Sami si nastavíte maximální možnou výši úroků, které jste ochotni akceptovat.
 • Vše lze vyřídit zcela pohodlně online.
 • V případě, že se na Vaši půjčku složí více investorů, splácíte pouze jedinou splátku, kterou Bankert mezi investory přerozdělí.
 • Díky individuálnímu posouzení je vhodná pro široké spektrum osob.

Podmínky k získání půjčka Bankerat

 • Minimální věková hranice stanovena na 18 let
 • Doklady totožnosti
 • Trvalý pobyt v České republice
 • Dle Vašeho zvážení a výběru úvěru dokládáte- výpisy z registru, potvrzení o příjmech, případně veškeré dokumenty k zástavě nemovitosti.

Nevýhody půjčka Bankerat

 • Čím méně informací jste ochotní doložit, tím vyšší bude roční úroková sazba.
 • Nutno zohlednit, že při převodu půjčky na Váš účet je suma ponížena o poplatek pro Bankerat.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY: BANKERAT PŮJČKA

1. Mohu nabídku investora odmítnout?

Samozřejmě! Je zcela na Vás, zda nabídku budete akceptovat nebo ne. Vaše slovo je vždy rozhodující. Nabídky investorů Vám přijdou emailem nebo sms. Každá z nich ale bude splňovat Vámi stanovený maximální úrok.

2. V případě, že mi částku poskytne několik investorů, budu splácet každému zvlášť?

Nikoliv. Vždy posíláte pouze jednu splátku a o vše ostatní se postará Bankerat.

3. Mohu si o půjčku požádat, když nemohu doložit svůj příjem?

U Bankerat můžete. V nabídce najdete několik půjčkových produktů a vyberte si ten, který Vám vyhovuje nejlépe. Každou žádost vyhodnocujeme na individuální bázi, jste pro nás vždy člověkem a proto máme zcela jiný přístup než banky a ostatní instituce.


Další informace

Kontaktní informace:
Bankerat a.s.
V Celnici 1028/10 Praha 1110 00
IČ: 026 46 447
Tel: 226 256 005 Mail: admin@bankerat.cz
Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 221928.
Datum oprávnění k činnosti: 30.01.2012