Hledáte půjčky?

Připravili jsme pro Vás odpovědi na téma půjčky. Jelikož je mnoho typů půjček klient ztrácí přehlednost co vlastně jaká půjčka znamená a co představuje její samotný název. Představíme si druhy půjček a detailně si popíšeme jejich význam.

Pokud hledáte rychlé půjčky

Rychlé půjčky, nebo rychlá půjčka ve většinou případů znamená půjčky, které jsou dostupne rychle. Především by se mělo jednat o půjčky, kde vrchní hranice půjčené částky nepřesahuje více než 30.000 Kč. Takový typ půjčky by měl být schvalování bez zkoumání příjmů a bez potřeby cokoliv dokladovat. Rychlé půjčky mají být rychlé a čas vyřízení půjčky by neměl přesáhnout více než 24 hodin. V případě, že jde o delší schvalovací proces. Ztrácí slovo "rychlé půjčky" význam.

Pokud hledáte online půjčky

Online půjčky nebo půjčka online vyjadřuje půjčku, kterou získáte prostřednictvím internetu. Pro schválení půjčky nemusíte nikam chodit a ani nikam telefonovat. Výhodou online půjček je fakt, že při jejich vyřizování neztrácíte čas a ani Vám nevznikají žádné náklady na cestování. S pravidla bývá, že pro získání online půjčky byste neměli nic dokladovat respektive pokud ano jen formou online dotazníku.

Pokud hledáte půjčky bez registru

Půjčka bez registru, nebo půjčky bez registru jednoznačně vyjadřuje svůj význam již ve svém názvu. Jedná se o druh půjček, které jsou určeny klientům a to bez zkoumání jejich záznamů v bankovních či nebankovních registrech. Pokud se tedy rozhodnete požádat o tento typ půjčky, tak společnost která Vám půjčku poskytuje Vám garantuje, že při analýze Vaší žádosti nebude nahlížet do registrů.

Pokud hledáte půjčky bez dokládání

Půjčky bez dokládání nebo půjčka bez dokládání je typ půjček kde se nevyžaduje od klienta aby doložil svůj příjem. Omylem však je pokud si klient myslí, že slovem bez dokládání "se myslí fakt, že se dá vyřídit půjčka i bez občanského průkazu. Správný význam slova "bez dokládání" je že společnost, která Vám poskytne půjčku nevyžaduje doložit výpis z účtu, výplatní, pásku, výměr o důchodu, nebo daňové přiznání.

Pokud hledáte půjčky pro každého

Půjčky pro každého, nebo půjčka pro každého jsou druhy půjček, které jsou určeny všem příjmovým skupinám, jakož i nepríjmovým skupinám klientů. Do těchto skupin se řadí klienti, kteří jsou zaměstnáni, nezaměstnaní, živnostníci, důchodci, podnikatelé a osoby na mateřské dovolené. Proto smysl slova "půjčky pro každého" je v tomto případě relevantní a smysluplný.

Pokud hledáte nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky nebo nebankovní půjčka. Takto se nazývají všechny půjčky, které nejsou poskytovány bankou nebo jinou bankovní institucí. Poskytují jejich výlučně jen soukromé společnosti, nebo soukromý investoři ze svých vlastních zdrojů. Při těchto typech půjček třeba počítat i se zvýšenou sazbou ročního úroku. V poslední době se ale zdá, že tento trend se již pomalu vytrácí a nebankovní společnosti se ze svojí sazbou přibližují na úroveň bank.

Pokud hledáte půjčky ihned

Půjčka ihned, nebo půjčky ihned na ruku jsou typy půjček, které se vyznačují velmi krátkou splatností a nízkým stropem maximální možné poskytnuté částky. Obvykle je splatnost u těchto půjček 30 dní a maximální výše půjčky je do 5000 Kč. Výhodou těchto půjček je jejich dostupnost a rychlost. V případě schválení může být půjčka vyplacena již do pár minut na Váš bankovní účet.

Pokud hledáte půjčky na MD

Půjčky na MD známe také jako: půjčka na MD, půjčky pro maminky na MD, půjčky pro osoby na MD, půjčky pro osoby na mateřské dovolené, nebo půjčky pro maminky na mateřské dovolené. Jsou výlučně určeny pro klienty, kteří pobírají rodičovský příspěvek nebo mateřská příspěvek. Výška samotné půjčky závisí na výši daného příspěvku. A každá úvěrová společnost zohledňuje tento fakt. Výše půjčky musí odpovídat poměru splátky tak, aby klient byl schopen půjčku splácet bez problémů.

Nejnovější umělecká tvorba na téma finance

Přečtěte si básně, které píše sám život