Hotovostní půjčka

Hotovostní půjčka je půjčkou v hotovosti. Získat ji můžete během pár minut a peníze získat jako hotovost bez posílání na bankovní účet. Hlavní výhodou tohoto produktu je hlavně hotovostní předávání prostředků do rukou klienta, protože o půjčku mohou žádat i klienti, kteří nemají bankovní účet k dispozici. Půjčit si tak jednoduše můžete od 500 Kč až do 130 000 Kč. Hotovostní půjčka se následně splácí v hotovosti do rukou obchodního zástupce nebo převodem na bankovní účet. Půjčte si rychle, jednoduše a hotovostně i vy a získejte půjčku do pár minut.

Peníze z půjčky hotovostním způsobem

Někteří klienti preferují při výběru půjčky právě způsob jakým jsou peníze z půjčky vyplaceny. Vyhledávají takového věřitele, který splňuje podmínku výplaty půjčky v hotovosti a to z různých důvodů. V České republice proto funguje hned několik takových nebankovních společností, které mají ve svých podmínkách možnost vyplácení prostředků v hotovosti. Je zcela přirozené, že tam, kde je zájem, přichází také nabídka. Ale i hotovostní způsob se může měnit. Než si zvolíte produkt, přečtěte si jeho modifikace.

Vyplacení půjček v hotově

Samotné vyplacení hotovostní půjčky může mít několik variant. Nejčastěji se u nás používají následující:

 • Půjčka v hotovosti vyplacena obchodním zástupcem společnosti.
 • Půjčka v hotovosti vyplaceny přímo na pobočce společnosti.
 • Půjčka v hotovosti vyplacena prostřednictvím pošty.
 • Půjčka v hotovosti vyplacena na BLESK kartu.
 • Půjčka v hotovosti vyplacena na čerpacích stanicích.
 • Půjčka v hotovosti vyplacena jiným externím partnerem.

Obchodní zástupce nebankovní společnosti vyplácí půjčku klientovi buď na adrese dlužníka nebo jiném místě po vzájemné dohodě. Vyplacení hotovostní půjčky na pobočce probíhá na místě sídla nebankovní společnosti nebo její pobočky. Prostřednictvím pošty se půjčka vyplácí klasicky složenkou a prostřednictvím BLESK peněženky zase převodem na tuto kartu. Oblíbenou metodou je vyplacení hotovostních půjček u třetích partnerů. Ať už se jedná o síť čerpacích stanic nebo síť potravin či prodejen tabákových výrobků.

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU IHNED

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku v hotovosti

Výhody hotovostních půjček

Kromě hlavní výhody hotovostní půjčky, kterou je samotné hotovostní vyplacení půjčky, jsou i další přidružené, které z tohoto finančního produktu plynou. V případě úzkého a hlavně osobního kontaktu s obchodním zástupcem nebankovní společnosti, získáváte oproti bezhotovostním půjčkám jistou výhodu. Pro nebankovní společnost už nejste jen evidované číslo smlouvy s variabilním symbolem ale stáváte se člověkem. Obchodní zástupce s vámi komunikuje a vždy se dohodne v případě pokud se dostanete do náhlých finančních potíží. Někdy zcela bezplatně vám dokáže posunout splátku. Takový vztah vybudovaný na důvěře mezi obchodním zástupcem a dlužníkem přináší následně dlouhodobou spolupráci i do budoucna.

 • Peníze v hotovosti a ihned
 • osobní kontakt
 • Žádný bankovní účet
 • Nevýhody hotovostní půjčky

Nevýhody hotovostních půjček

Hotovostní půjčky patří do skupiny půjček s vyšší úrokovou sazbou, která je způsobena
s rizikovostí návratnosti investice věřitele i vyššími náklady na výběr splátek a péči o klienta. Tento fakt si ale téměř každý klient dobře uvědomuje a není mu žádným způsobem zatajován.

 • Vyšší úroková sazba
 • Nutný osobní kontakt