Konsolidace Equa bank - RePůjčka

Equa bank nabízí svou Repůjčku až do výše 700 000 Kč s tím, že lze požádat o finance nad rámec vašich současných závazků. Dobu splácení si variabilně nastavíte dle svých finančních možností až na 10 let tak, abyste co nejvíce ulevili vašemu rodinnému rozpočtu. Konsolidovat samozřejmě můžete nejen veškeré půjčky, ale i kontokorenty, kreditní karty i leasingy. Spojte vše do jedné jediné půjčky a pohodlně splácejte jednu výrazně nižší splátku. Tímto krokem měsíčně ušetříte až 50 % svých nákladů. K RePůjčce vám bude zřízen bankovní účet Equa bank, ze kterého probíhá splácení úvěru na pravidelné měsíční bázi. Ve svém internetovém bankovnictví navíc kdykoliv změníte nejen termín splatnosti, ale rovněž i výši splátky. Navíc účet je veden zcela zdarma a bez poplatku jsou i veškeré výběry ze všech bankomatů
v České republice. RePůjčka vás přesvědčí, že konsolidace je snadnější, než jste čekali. Veškeré náležitosti vyřídíte rychle a výsledek posouzení znáte téměř obratem. Banka vás bude provázet na každém kroku, veškeré důležité podklady pro vás připraví a vy tak můžete hodit starosti za hlavu. Konsolidace Equa bank nabízí pohodlné řešení k úsporě vašich finančních prostředků, veškeré náležitosti za vás vyřídí a vy si tak budete v klidu užívat pravidelnou měsíční úsporu, která pozitivně ovlivní vaši finanční situaci. Nyní vás Equa bank odmění - ke každé uzavřené konsolidaci nebo převedení půjčky do Equa bank od společnosti obdržíte E-lufťák. Akce platí až do 30.06.2019.


EQUA BANK

Předchůdce Equa bank byla IC Banka,která svou činnost v České republice zahájila již v lednu roku 1993. Následně v roce 2007 dochází k prodeji a z banky se stává itaská Banco Popolare. V roce 2011 britská finanční skupina AnaCap Financial Partners odkoupila Banco Popolare a od té doby Equa bank každoročně roste a nabývá na oblíbenosti. Banka nabízí jak osobní, tak i firemní bankovnictví. V současné době obsluhuje více než 300 000 spokojených klientů a její produkty každoročně obsazují přední příčky finančních anket.  

.

Přehled splátek konsolidace ČS

Nejvíce žádané modelové příklady

Suma půjčky : 70 000 Kč

Na 120 měsíců. Splátka: 899 Kč

Suma celkem: 107 880 Kč  

Úrok: 7,70%
RPSN: 8%

Suma půjčky : 120 000 Kč

Na 120 měsíců. Splátka: 1 437 Kč

Suma celkem: 172 440 Kč

Úrok: 7,70%
RPSN: 7,98%

Suma půjčky : 250 000 Kč

Na 120 měsíců. Splátka: 2 994 Kč

Suma celkem: 359 280 Kč

Úrok: 7,70%
RPSN: 7,98%

Suma půjčky : 600 000 Kč

Na 120 měsíců. Splátka: 7 185 Kč

Suma celkem: 862 200 Kč

Úrok: 7,70%
RPSN: 7,98%

Reprezentativní příklad: Konsolidace s RePůjčkou Equa bank ve výši 150 000 Kč a dobou splatnosti na 120 měsíců bude mít roční úrokovou sazbu stanovenu na 7,70 % a RPSN na 7,99%. Měsíční splátka je v tomto modelovém příkladu vyčíslena na 1 797 Kč a celkem za poskytnutý úvěr uhradíte 215 640 Kč.


Výhody konsolidace RePůjčka Equa bank

 • Rychlé posouzení vaší žádosti

 • Nízká úroková sazba

 • Značná finanční úspora oproti stávajícím závazkům

 • Veškeré formality k ukončení stávajících smluv pro vás Equa bank připraví zdarma

 • Jednoduše kdykoliv během splácení svého závazku změníte termín a výši splátky

 • Nehradíte žádné poplatky

Nevýhody konsolidace RePůjčka Equa bank

 • Ke konsolidaci je nutné vlastnit účet vedený v Equa bank. Pokud jím nedisponujete, bude zřízen při podpisu smluv.

 • Smlouvu je nutné podepsat na pobočce nebo si ji nechat doručit a podepsat prostřednictvím kurýra

 • Jde o bankovní půjčku a tak je nutné ji splácet z účtu


Nejčastější otázky konsolidace RePůjčka Equa bank


1. Jak rychle se dozvím výsledek posouzení?

 • Pokud žádáte prostřednictvím online formuláře, pak se výsledek posouzení dozvíte během jedné minuty. Samotný převod půjčky a ostatní náležitosti vám zdarma připravíme, aby pro vás konsolidace byla co nejjednodušší a nejrychlejší.


2. Mohu požádat o RePůjčku, když nejsem občanem České republiky?

 • Ano, samozřejmě. Občanství České republiky není nezbytnou podmínkou k získání úvěru. Refinancovat ovšem lze pouze půjčky poskytnuté v České republice.

3. Mohu během splácení změnit nastavení úvěru?

 • I tato varianta je vám plně k dispozici. Kdykoliv během splácení svého závazku můžete změnit nejen termín úhrady splátky, ale i její výši. RePůjčka je flexibilní a přizpůsobí se vám v každé situaci.