FinBee půjčka od dnes na Ammado

04.10.2018

Vyslyšeli jsme přání našich klientů a přinášíme skvělou zprávu. Dnešním dnes jsme na náš finanční portál přidali P2P půjčku FinBee, která se u vás jistě bude těšit velké oblibě. Půjčíte si finanční částku od obyčejných lidí jako jste vy a to za nízký úrok, rychle a snadno. P2P půjčka FinBee se vám bude náležitě věnovat. Na každého žadatele čeká individuální přístup, který si umí poradit i se složitější životní situací. 


Půjčka FinBee je vhodná pro každého, kdo prokáže pravidelný měsíční příjem a v současné chvíli není proti němu vedeno exekuční ani insolvenční řízení. Půjčit si můžete až 300 000 Kč a FinBee vám na základě vašeho ratingu, tzv. ohodnocení vaší bonity a rizikovosti nabídne ten nejlepší možný úrok, který se pohybuje standardně od 12,00 %.

Sdílená ekonomika v současné chvíli zažívá obrovský boom a FinBee bezpečně a anonymně propojí žadatele o půjčku s přímým investorem, případně více investory. Z poskytnuté sumy lze splatit i své nevýhodné závazky a splácet tak jedinou půjčkou, s lepší úrokovou sazbou a nižší měsíční splátkou. Z poskytnuté sumy uhradíte pouze mírný poplatek, který se pohybuje dle vašeho ratingu od 1,90 % do 6,80 %.

Pokud jste již dlouho marně hledali půjčku, při které budete vy ten, kdo bude mít hlavní slovo, pak poznejte FinBee. Půjčku, která vám ukáže, že půjčit si lze i jinak. Bez předsudků, zbytečné administrativy a online. To vše a mnohem více vám FinBee skutečně nabízí. Využijte moderní doby naplno a pokud před vámi banka zavře dveře, věřte, že ve FinBee vás vyslechnou.