Půjčka do výplaty může být i na delší dobu.

11.09.2019

Když si berete krátkodobou půjčku, nemusí to vždy znamenat, že ji budete muset vrátit do 30 dnů. Nebankovní společnosti mění své podmínky tak, aby se přizpůsobily možnostem klientů. Z krátkodobé půjčky se tak v současnosti stává půjčka s flexibilní splatností.

Stačí minimální splátka

V současnosti je moderní půjčovat na minimální splátku bez stanovené doby splatnosti. Pokud si například potřebujete nutně půjčit menší částku, nemusíte se obávat krátké splatnosti. Ta je již v převážné většině minulostí. Půjčku například ve výši 8000 Kč, tak můžete splácet jak dlouho chcete.

Všechno má svá pravidla

I při flexibilní splatnosti půjček do výplaty platí určitá pravidla. Minimální měsíční splátka v sobě zahrnuje poplatek, který se odečte. Čím déle bude klient splácet, tím více proplatíte. Maximální splátka nemá stanovenou hranici a to je velkou výhodou. Tento typ půjčky před výplatou se velmi podobá úvěru z banky (povolené přečerpání). Jediným rozdílem je cena, která je pro nebankovních subjektech vyšší.

Půjčka do výplaty pro každého

Model flexibilního splácení se stanovenou minimální splátkou umožňuje jednodušší splácení oproti klasické půjčky do výplaty, která je splatná jednorázově s neúměrně vysokou splátkou. Právě to, že klient nemusí vyplatit najednou jistinu a úrok, co se může v určitých případech vyšplhat i na 10.000 Kč a to dělá s flexibilní půjčky do výplaty dostupnější. Je tedy určena pro každého klienta i s nižším příjmem.