Půjčka online a jejích 10 velkých výhod

01.10.2018

Finanční portál Ammado vám nabízí půjčku online, která vám přináší 10 hlavních výhod. Ptáte se, které to jsou?

1. Pohodlně z domu, z práce nebo i z divadla

  • Naši online půjčku si můžete vybavit, ať už jste kdekoliv. Slovem kdekoliv nemyslíme jen místo vašeho aktuálního pobytu, ale úplně celý svět. Jedinou podmínkou je mít připojení na internet a o půjčku online si můžete požádat například i z dovolené. 

2. 5 minut času namísto několika hodin

  • Řešili jste už někdy půjčku v bance? Pokud ano, tak pak dobře víte kolik času vás to stálo. Řada, kterou jste si museli vystát, nebylo tím jediným zdržením. Dokladování příjmu formou potvrzení od zaměstnavatele, nedej bože výlet na daňový úřad, či návštěva sociální pojišťovny. Tak na toto při naší online půjčce zapomeňte. Ušetřený čas, který získáte s naší půjčkou online, můžete investovat výlučně sobě.


3. Nonstop i o půlnoci 

  • S půjčkou online už je to jednou tak. Nezná totiž žádný čas. Je jí úplně jedno, zda jsou pracovní dny nebo víkend, noc či den. Zapomeňte na otevírací hodiny od 09:00 do 17:00. Při naší online půjčce vám zkrátka nehrozí, že k nám přijdete pozdě. Půjčka online je otevřená nonstop a to 365 dní v roce. Neodpočívají ani naše servery a jedeme tak naplno bez jakékoliv přestávky. Pokud tedy jste právě na noční směně a přemýšlíte, zda je vhodný čas požádat o půjčku, tak si buďte jistý, že ano.


4. Brát si volno kvůli půjčce je zastaralé

  • Jelikož je půjčka online dostupná kdykoliv, nemusíte si kvůli ní vyhrazovat přesný termín. Nemusíte platit za jízdenky, benzín ani měřit cestu do účtárny. Zkrátka nikdo nemusí ani jen tušit, že právě v této chvíli si popíjíte kávičku a zároveň vybavujete výhodnou online půjčku.


5. Žádost online - výsledek online 

  • Schvalovací proces půjček online je stejně online jako samotné požádání. Takže všechny náležitosti vyřešíte stejně jednoduše, jak jednoduše jste si požádali. Nebudeme vás zatěžovat byrokratickým doplňováním potvrzení a jiných podobných nesmyslů, které nám budete muset fyzicky přinést. Zkrátka online je u nás absolutně všechno.


6. Komunikujeme online 

  • Víte, jak dlouho může k vám putovat smlouva prostřednictvím pošty? Výhodou online půjčky od Ammado je, že nic podobného vám nehrozí. Smlouvu uzavřeme online a pokud by to náhodou nebylo technicky možné, vyšleme za vámi online kurýra, který vás navštíví okamžitě.


7. Peníze online na účet

  • Ammado půjčka online je vyplácena bankovním převodem na váš osobní bankovní účet. Nemusíte tak měřit cestu na pobočku a nosit u sebe velkou hotovost. Jednoduše vám převodem převedeme půjčenou částku a vy obratem obdržíte finanční prostředky, se kterými můžete ihned disponovat.


8. Online komunikace během celého splácení půjčky

  • Žádostí a následným vyplacením půjčky to prostě nekončí. Komunikace s věřitelem bude i během splácení probíhat online. Budete mít k dispozici e-mailové adresy, na které se budete moci kdykoliv obrátit.


9. Půjčka online je bezpečná

  • Data v elektronické podobě jsou mnohem bezpečněji uchovávány oproti těm papírovým, fyzickým. Neprocházejí přes množství rukou a nemohou se poškodit. Nebudete u nás ležet v šuplíku ale v datové schránce, která je v režimu offline.


10. Naše online půjčka je kompatibilní

  • Online žádost o půjčku si můžete podat nejen prostřednictvím PC. Přinášíme vám moderní webové stránky, které jsou kompatibilní s vaším mobilním telefonem, tabletem, či smart televizorem. Vyzkoušejte naše online rozehraní a požádejte si o naši výhodnou online půjčku ještě dnes.