Půjčky a úvěry bez zkoumání registru dlužníků

30.10.2018

Úvěry bez registru se v poslední době těší velmi velké oblibě. Jsou vhodné pro lidi, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků. Do tohoto registru mohou nahlížet bankovní i nebankovní instituce a podle toho se určí, zda zájemci poskytnou úvěr nebo ne.

Negativní záznam se objeví velmi snadno - aby měl žadatel v minulosti problém nebo problémy se splácením nebo neplatil včas. Takoví žadatelé u bankovních společností, které tento registr využívají neuspějí a zejména pro ně jsou určeny půjčky bez registru.

Půjčky bez dívání do registru poskytuje několik nebankovních institucí, které se odlišují svými požadavky, za nichž se uzavírá úvěr. Často to je výše úroku, případně minimální a maximální délka splácení. Tato půjčka bez registru je zpravidla dostupná každému, ať už jste zaměstnáni, případně jste v důchodovém věku nebo MD. Jste z Prahy a hledáte půjčky bez registru? Můžete zkusit hledat půjčky bez registru Brno.

Největší výhodou těchto úvěrů je zejména fakt, že peníze získá i zájemce s nepříznivým bankovním registrem. Často nepotřebujete přesný účel, na který chcete využít úvěr. Peníze se dají využít na nákupy konzumního zboží, ale i zmenšení předchozích dluhů, případně profinancování hypoték. K dosažení půjčky nemusíte mít žádného ručitele a často nemusíte dokazovat ani výšku vašeho příjmu.

Půjčku bez nahlížení do registru si vždy nechte projít hlavou i tehdy, když si plánujete zapůjčit jen malou částku. Pravidlem totiž je, že pohodlí, které vám společnosti poskytují díky tomu, že nedívají do registru je nahrazeno další nevýhodou. Počítejte s tím, že zaplatíte větší úrok jako, kdybyste si půjčili od bankovní společnosti. Další nepříjemností je fakt, že vás občas překvapí často skryté poplatky. Než žádost o půjčce podepíšete, pořádně si prostudujte podmínky a správně si přepočítejte, jestli budete schopni úvěr splatit.