Půjčka InBank - Půjčky a úvěry od In Bank online

16.09.2022
Půjčka InBank
Půjčka InBank

Inbank pochází z Estonska. Cílem společnosti je vytvářet co nejatraktivnější finanční produkty pro své zákazníky - moderní lidi, kteří se neradi omezují. Inbank investuje do technologických vymožeností a poskytuje maximální pohodlí v každé fázi žádosti o půjčku. Hlavním produktem banky je hotovostní úvěr, ale můžeme získat i splátkový úvěr a bankovní služby.

Inbank je moderní bankovnictví z Estonska

Inbank působí v několika evropských zemích. Její domovskou zemí je Estonsko, kde instituce zahájila činnost v roce 2011. Dnes jsou služby banky dostupné obyvatelům Německa, Rakouska a Lotyšska. Nyní můžeme produkty Inbank využívat i v Česku.

Inbank rozumí potřebám svých zákazníků a snaží se na ně reagovat stále lepšími finančními nabídkami. Je to instituce, která vědomě reaguje na změny v dnešním světě. Posláním Inbank je poskytovat svým zákazníkům podporu, kterou potřebují k realizaci i těch nejodvážnějších plánů.

Inbank je estonská banka, která působí nejen v Estonsku, ale také v Lotyšsku, Litvě, Polsku a již i u nás a má vklady v Německu, Rakousku a Nizozemsku a plánuje další expanzi. Inbanka nabízí svým klientům řadu služeb, jako jsou půjčky a úvěry, spoření a splácení. Dnes působí ve čtyřech zemích a má celkem téměř 550 000 aktivních zákazníků v několika zemích. Podle společnosti Inbanki je jejich posláním zvýšit prodeje svých partnerů a zjednodušit a usnadnit nákupní proces pro jejich zákazníky.

Půjčky a úvěry InBank

Nabídka půjček Inbanki je pestrá, například půjčky na opravy, cestování, nákup auta, ale i malé půjčky, u kterých si zákazník může vybrat, na co půjčku použije. Výše půjčky se pohybuje od 10.00 Kč do 800.000 Kč a maximální doba splácení je 72 měsíců. Úrokové sazby se liší v závislosti na typu úvěru, takže neexistuje jedna pevná sazba.

Důvody, proč si vybrat půjčku od Inbank

  • Půjčka je nezajištěná, což znamená, že neriskujete zástavu osobního majetku.
  • Neexistují žádná omezení, jak můžete peníze použít, takže si můžete vybrat, na co je použijete a v jaké výši.
  • Odpověď obvykle dostanete okamžitě a peníze vám budou vyplaceny do jednoho pracovního dne.
  • Vyplnění žádosti o půjčku je rychlé a snadné, protože smlouvy lze podepsat online. U prvních žadatelů o mikropůjčku do výše 15 000 EUR je identifikace možná také online - stačí funkční webová kamera, mikrofon a webový prohlížeč (vhodné jsou prohlížeče Chrome, Firefox a Opera).

Pokud zjistíte, že chcete půjčku splatit předčasně, je to také možné, ale měli byste si být vědomi podmínek, které se na předčasné splacení vztahují. Platí se příplatek, jehož procentní výše se liší podle zbývající doby trvání smlouvy. Výhodou však je, že v případě předčasného splacení se po zbývající dobu neúčtuje žádný úrok ani příplatek. Proto je vhodné zvážit, zda má předčasné splacení smysl a zda výhody převažují nad náklady.

Inbanka své služby zákazníkům snadno zpřístupnila. Pro ty, kteří chtějí podepsat smlouvu na pobočce Inbank, je to samozřejmě také možné.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového


Kreditní karta je pozoruhodný finanční nástroj, který umožňuje jejím držitelům flexibilitu v oblasti jejich osobních financí. Kreditní kartu si představte jako malé, ale efektivní vybavení pro cesty, které vám umožňuje nakupovat dnes a platit později, a to vše s dodatečným bonusem v podobě dalších výhod a možných řešení. Níže uvádíme detailní...

Minimální mzda v České republice byla stanovena na 17 300 Kč měsíčně pro rok 2023. Oproti minulému roku se jedná o zvýšení o 1 100 Kč. Kromě měsíční mzdy byla rovněž stanovena hodinová mzda ve výši nejméně 103,80 Kč. K tomuto navýšení došlo s účinností od 1. ledna 2023.

Stříbro, tento krásný kov s charakteristickým leskem, vždy fascinovalo lidstvo. Ale stříbro není jen dekorativní, je rovněž ceněno pro své jedinečné vlastnosti a široké využití v průmyslu. V dnešní době je stříbro také jednou z možných investičních příležitostí. Ale vyplatí se investovat do stříbra?

V dnešní době se stává nebankovní půjčka čím dál tím atraktivnějším způsobem financování pro mnoho lidí. Nejedná se o tradiční formu financování, kterou by nám poskytla banka, ale o formu půjčky, kterou poskytují nebankovní instituce. Tyto instituce mohou být různé - od společností specializujících se na mikropůjčky až po společnosti poskytující...