Ammado Amigoz půjčka

Požádejte si o výhodnou Amigoz půjčku a získejte ji ještě dnes. Vše vyřídíte online jednoduše z domu, či práce
 
Amigoz
 

Jaká je naše Amigoz půjčka?

Je rychlá a dostupná téměř pro každého. Půjčky Amigoz vás potěší a pomohou vyřešit vaši špatnou finanční situaci. Nemusíte běhat po pobočkách a vše vyřídíte jednoduše, aniž byste museli do naší půjčky investovat více než 15 minut.
 

Kolik vám půjčí Amigoz ?

Pro všechny od 10 000 Kč až do 45 000 Kč. Jednoduše a pohodlně na váš bankovní účet.
Základním benefitem naší Amigoz půjčky je její jednoduchost získání. Stačí si podat online žádost a peníze můžete čerpat téměř okamžitě. Patříme mezi nejrychlejší půjčky na trhu s desetiletou tradicí.
 

Doba splatnosti naší Amigoz půjčky

Flexibilní doba splatnosti, kterou vám nabízí Amigoz půjčka je bezkonkurenční. Naši půjčku můžete vrátit již od 7 dní. Maximální doba splatnosti je 12 měsíců.
 

Půjčte si s Amigoz zodpovědně

Nic neskrýváme za malá písmenka. Poplatky, jakož i úroky, zveřejňujeme, protože si našich klientů vysoce ceníme a vážíme. Amigoz půjčka je přehledná. Než si u nás půjčíte, máte možnost seznámit se s našimi podmínkami.

Přinášíme vám kompletní přehled úrokových sazeb a poplatků. Jednoduchým kliknutím ho zobrazíte.

Přehled poplatků a úroků Amigoz.pdf (448,3 kB)

 

Amigoz s licencí a bezpečně

Máme platnou licenci České národní banky pro poskytování půjček. Jsme licencovaná společnost pod dohledem ČNB, která splňuje všechny potřebné povinnosti a dodržuje zákony. Amigoz chrání své zákazníky bezpečným přenosem osobních údajů prostřednictvím šifrovacího protokolu SSL a stejně tak dodržuje Evropské normy pro ochranu osobních údajů v rámci legislativy GDPR.

 

Po půjčce sáhněte až tehdy, pokud se vám již vyčerpaly všechny ostatní alternativy. Nikdy si nepůjčujte pro druhé, ani na životní slasti, které způsobují krátkodobé potěšení. Myslete na následky nesplácení úvěru. Vždy si půjčte skutečně jen tolik, kolik potřebujete.