Nebankovní půjčky

Dlouhodobé nebankovní půjčky jsou jedním z nejoblíbenějších produktů na současném finančním trhu. Svou oblíbenost získávají zejména pro svou vstříctnost k šiřšímu spektru klientů než bankovní půjčky. Již dávno neplatí pověra, že nebankovní půjčky jsou, co se poplatků týče, předraženým produktem. V současné době lze vybrat i takový nebankovní úvěr, který se svými podmínkami
a poplatky téměř vyrovná bankovním produktům. 

Nebankovní půjčky pod jednou střechou

Ammado pro vás připravilo snadný přehled všech online dostupných nebankovních půjček působících v České republice. Vy si tak prostřednictvím naší stránky můžete jednoduše zvolit produkt, který vám nejvíce vyhovuje a spňuje veškeré vaše požadavky. V dnešní době je výběr rozsáhlý a tak ze svých nároků nemusíte slevovat. Kromě přehledu nebankovních půjček Vám ke každému produktu přinášíme i detailní informace o tom, kolik za půjčku zaplatíte a jaké má daná společnost podmínky pro její získání. Neskrýváme před Vámi žádné zásadní informace. Naopak je přehlednost a solidnost naší prioritou.

Hledáte nebankovní půjčku?

Tak pak jste na správné adrese. U nás si totiž vybere úplně každý. Pravidelně aktualizujeme seznam nebankovních společností tak, aby se k Vám dostaly informace vždy čerstvé. Výhodou nebankovních půjček zveřejněných na naší stránce není jen fakt, že máte dostatek informací, ale
i možnost o okamžité požádání online, 24 hodín denně včetně víkendů a svátků. 

VÝHODY NEBANKOVNÍCH PŮJČEK

Výhodou nebankovních půjček je jejich dostupnost. Jelikož na českém trhu se nachází obrovský počet nebankovních půjček s platnou licencí České národní banky, dochází tak k vzájemnému konkurenčnímu boji, který přináší pro spotřebitele výhodnější podmínky. Nebankovní subjekty musí snižovat nároky na klienta, aby ho dokázali upoutat a přesvědčit o výhodnosti svého produktu. Za pozitivní následek tohoto konkurenčního boje můžeme považovat i nízkou dokladovatelnost, kterou nebankovní společnosti vyžadují. Klient tak jednoduše získá půjčku, aniž by musel ztrácet čas s doložením příjmu.


.

nebankovní půjčka
nebankovní půjčka

Bezpečnost nebankovních půjček

Na Ammado najdete jen úvěrové společnosti s platnou licencí České národní banky. Chráníme vás a nezatajujeme před vámi žádné informace.

Nebankovní půjčky bez registru

Další z mnoha výhod nebankovních půjček je, že úvěrové společnosti nemají přístup do bankovního registru. Analýza klienta je tak zkrácena o informace, které by mohly případně klienta poškodit. Kvůli vysokému počtu nebankovních společností na našem trhu jsou nároky na klienta
i z pohledu platební kázně z minulosti mnohem menší. Pokud chtějí nebankovní společnosti získat nového klienta, musí ponížit své nároky do takové míry jako jejich konkurence.

Další poměrně významnou výhodou nebankovních půjček je, že mohou být vyplaceny v hotovosti nebo poštovní poukázkou. Ne každý klient totiž disponuje bankovním účtem. Takoví klienti jsou však při bankovních půjčkách zcela bez šance. Protože nebankovní společnosti nemají možnost získat informace z bank, jejich zájem o bankovní účet klienta se tak vytrácí. Dalším důvodem, proč jsou nebankovní půjčky dostupné i v hotovosti, je i vysoký zájem klientů o takový produkt.

Která nebankovní půjčka je nejvýhodnější?

Každá nebankovní společnost má své výhody i nevýhody a všechny tyto informace získáte u nás. Některé nebankovní společnosti mají sice menší úrokovou míru, ale za to vyšší poplatky. Naopak jiné zase vyšší poplatky ale nižší úrokovou sazbu. Klientům záleží i na délce splatnosti půjčky. Čím je nebankovní půjčka na delší dobu, tím je přirozeně i nižší splátka. Ne každému klientovi vyhovuje půjčka s krátkou dobou splatnosti. Subjektivní výhodou tak může být délka splatnosti, možnost odkladu splátky, možnost předčasného splacení nebankovní půjčky, možnost úrokových prázdnin, možnost získat další úvěr se slevou a mnoho dalších výhod. Bylo by proto od nás nezodpovědné prohlásit za vítěze jednu nebankovní společnost.

Vyberte si nebankovní půjčku jednoduchým kliknutím.

Připravili jsme pro vás aktuální přehled nebankovních půjček dostupných online přímo z našeho webu. Jednoduchým kliknutím se dostanete na konkrétní podstránku, kde získáte podrobný přehled o půjčce i okamžitou možnost požádat si.

Nejnovější články z nebankovního magazínu

Přečtěte si, co je nového