Konsolidace Česká spořitelna

Konsolidace od České spořitelny je záruka bezpečnosti, jelikož se jedná o desítky let prověřenou finanční instituci. Její spolehlivost za vás prověřilo již více než sto let a nespočet spokojených klientů. Konsolidovat své závazky můžete až do 700 000 Kč a rozsah doby splácení lze nastavit maximálně na 120 měsíců. Samozřejmostí je možnost navýšení úvěrového rámce nad výši vašich stávajících finančních závazků a tento rozdíl vám bude vyplacen ihned po podpisu smlouvy. Pokud budete svůj závazek hradit pravidelně a včas, Česká spořitelna vás odmění a odpustí vám až 15 měsíčních splátek. Být řádným a spolehlivým klientem se doslova vyplatí. Roční úroková sazba začíná na 5,9 %, RPSN je zastřešeno na maximální hranici 15,7 %. Veškeré papírování můžete hodit za hlavu, veškeré náležitosti za vás Česká spořitelna vyřeší. I na negativní změny ve vašem životě je při podpisu smlouvy myšleno a tak si můžete splátku až o 50 % ponížit. Změnit lze kdykoliv během splácení i datum splátky tak, jak vám nejlépe vyhovuje. Dvakrát ročně máte možnost využít celé odložení vaší pravidelné měsíční úhrady. V případě řádného splácení Vás navíc čeká příjemný bonus - od České spořitelny obdržíte až 15 svých měsícních splátek zpět.  A pokud se vám zrovna bude dařit, pak jednoduše lze uhradit více a svůj dluh umořit rychleji. Nikdo vás nebude nutit zřizovat nový účet, jednoduše platíte z jakéhokoliv účtu, kterým disponujete. Kompletní servis, který na vás vždy myslí. Poznejte, že konsolidovat lze snadno, pohodlně a rychle. Konsolidace České spořitelny ulehčí vašemu finančnímu rozpočtu a finanční poradci banky vám budou po celou dobu splácení k dispozici a společně najdete řešení v jakékoliv životní situaci.


Podejte si nezávaznou žádost o konsolidaci České spořitelně


ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S.

Česká spořitelna je bezkonkurečně největší českou bankou nabízející bankovní půjčky, jejíž historie sahá až do roku 1825. Od roku 2000 je součástí mezinárodní Erste Group, která v současné době spravuje téměř stoprocentní podíl. Služby České spořitelny využívá více než 5 000 000 spokojených klientů, kterým je k dispozici rozsáhlá síť poboček a bankomatů. Společnost si zakládá na zvyšování finanční gramotnosti obyvatel České republiky a mimo jiné i prostřednictvím Nadace České spořitelny je významně činná v charitativních projektech.

Přehled splátek konsolidace ČS

Nejvíce žádané modelové příklady

Suma půjčky : 100 000 Kč

Na 84 měsíců. Splátka: 1 609 Kč

Suma celkem: 135 149 Kč

RPSN: 9,38%

Suma půjčky : 250 000 Kč

Na 84 měsíců. Splátka: 4 010 Kč

Suma celkem: 336 807 Kč  

RPSN: 9,27%

Suma půjčky : 400 000 Kč

Na 84 měsíců. Splátka: 6 274 Kč

Suma celkem: 527 052 Kč  

RPSN: 8,52%

Suma půjčky : 650 000 Kč

Na 84 měsíců. Splátka: 10 099 Kč

Suma celkem: 848 291 Kč  

RPSN: 8,19%

Reprezentativní příklad: Pakliže žádáte celkově o 300 000 Kč s dobu splatnosti si nastavíte na 108 měsíců, bude vaše roční úroková sazba činit 8,7 % a RPSN 9,2 %. Hradit svůj závazek budete v pravidelných měsíčních splátkách, které jsou vyčísleny na 4 055 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru je v tomto konkrétním modelovém případě 3 000 Kč. Celkově tedy uhradíte 440 940 Kč.

Pokud ovšem budete svůj závazek hradit řádně a včas, bude vám odpuštěno až 15 měsíčních splátek. Díky tomu klesne úroková sazba na 5,9 % a RPSN 6,2 %. Celkový závazek bude činit 380 115 Kč.


Výhody konsolidace Česká spořitelna

 • Odměna za řádné splácení ve formě odpuštění až 15-ti měsíčních splátek

 • Starostlivá péče jedné z nejvýznamnějších tuzemských bank

 • V případě potřeby lze splátku o 50 % ponížit nebo navýšit

 • Bez nutnosti účtu v České spořitelně

 • Vysoká finanční úspora

Nevýhody konsolidace Česká spořitelna

 • Poplatek za poskytnutí úvěru činí 1%, maximálně však 5 000 Kč

 • Jelikož se jedná o bankovní produkt jsou na klienty vyšší nároky

 • Nutná osobní návštěva pobočky po vypsání žádosti na této stránce


Nejčastější otázky konsolidace Česká spořitelna


1. Co potřebuji doložit k žádosti o konsolidaci?

 • V každém případě je nezbytně nutné se prokázat platným dokladem totožnosti. Pokud nevlastníte účet vedený u České spořitelny, pak je třeba doložit svůj příjem, aby mohla být vyhodnocena vaše úvěruschopnost. Dalším nezbytným dokladem jsou vaše stávající smlouvy konsolidovaných půjček, které jsou vedeny mimo Českou spořitelnu.

2. Mám účet vedený u jiné banky. Budu si muset založit nový v České spořitelně v případě schválení konsolidace?

 • Nikoliv, vlastnit účet vedený v 4eské spořitelně není podmínkou k získání úvěru. Svůj závazek můžete hradit z jakéhokoliv účtu jiné banky.

3. Jak bude vyplaceno případné navýšení úvěru?

 • Ihned po podpisu smlouvy si dočerpanou finanční částku můžete vybrat na pokladně České spořitelny. Samozřejmostí je i bezhotovostní úhrada na váš bankovní účet.