Bankovní expres půjčka

16.04.2021

Někdy se stane, že potřebujeme půjčit peníze ať už to je na auto, televizi nebo novou koženou sedačku do obývacího pokoje. Nejvhodnější půjčky jsou ty bankovní, neboť u nebankovních půjček zaplatíme mnohem více na úrocích, které nám nebankovní společnosti nabídnou. 

Bankovní půjčka
Bankovní půjčka

Bankovní půjčky jsou tak nejlepším řešením pro půjčení peněž, ikdyž je získat, je o trochu složitější.

Zajímavou je bankovní půjčka tzv. Expres půjčka od společnosti Moneta Bank, u které si můžeme půjčit na cokoli až 800 000 Kč. V bance nám ji schválí do tří minut od podepsání smlouvy žádosti o půjčku. Tuto půjčku je vhodné si také pojistit a to hlavně z důvodu ztráty zaměstnání nebo pracovní neschopnosti. Velkou výhodou na Expres půjčce je, že splátky, které budeme hradit po dobu splácení, si můžeme sami nastavit tak, aby nám co nejvíce vyhovovaly a to při nejnižší splátce 700 Kč za jeden měsíc a co je také velmi důležité, půjčku můžeme kdykoli předčasně splatit.

Tuto půjčku si vyřídíme ve čtyřech jednoduchých krocích. Nejprve vyplníme online žádost, počkáme si na potvrzení. V dalším kroku po schválení půjčky se musíme dostavit na pobočku banky, kde tuto půjčku uzavřeme. Expres půjčka je výhodná hlavně pro ty, kteří zrovna narychlo potřebují peníze na zboží nebo jiné, když zrovna nemáme dostatek finanční hotovosti abychom si toto zboží pořídili.

Bankovní magazín

Přečtěte si, co je nového