BB půjčka se změnila na Amigoz půjčku

01.10.2018

BB Finance Czech s.r.o. na konci srpna upravilo svůj hlavní finanční produkt, známou BB půjčku. Od této doby dohledáme tento spotřebitelský úvěr pod názvem Amigoz. Samozřejmě tedy došlo i ke změně webových stránek, které aktuálně nesou pozměněný název půjčky, tedy "Amigoz".

Co ale klienti zejména ocení, je výrazná finanční úspora za poplatky, které se k půjčce váží. Společnost vyslyšela přání spotřebitelů a v současné chvíli poskytuje nebankovní půjčky Amigoz za jeden z nejnižších poplatků na trhu. Svým sníženým zatížením pro spotřebitele Amigoz půjčka překonala i klíčové hráče v poskytování krátkodobých a střednědobých úvěrů, kteří je v současné době na území České republiky poskytují. Díky tomuto velmi vstřícnému kroku ke svým klientům, se možná dočkáme doby, kdy i ostatní společnosti budou krátkodobé úvěry poskytovat za příznivější náklady.

Vše ostatní zůstalo tak, jak jsou klienti zvyklí. O půjčku Amigoz požádáte zcela jednoduše online, bez zatěžujíci administrativy, s minimem času a finanční částkou budete disponovat po schválení půjčky prakticky okamžitě. Na přehledných webových stránkách půjčky Amigoz si nastavíte potřebnou sumu a dobu splatnosti a kalkulačka vám spočítá veškeré náklady, které se k půjčce váží i celkovou splatnou sumu.

Amigoz sází na transparentnost, žádné rozčarování a malá písmenka pod čarou na vás zde rozhodně čekat nebudou.