Itálie oznámila zastavení toku plynu z Ruska

01.10.2022

Italská společnost Eni dnes oznámila výpadek dodávky Ruského plynu směřujícího do Itálie z Rakouska.

Eni
Eni

Jedná se o Trans-rakouské plynovody (TAG 1 a TAG 2), které přepravují zemní plyn ze slovensko-rakouské hranice u Baumgartenu an der March do Arnoldsteinu na jihu Rakouska, poblíž hranic s Itálií. Zemní plyn z Ruska se přepravuje a spotřebovává v Itálii a v Rakousku. Délka souběžných potrubí je přibližně 380 km.

Oficální stanovisko společnosti Eni

1. října 2022 - Gazprom informoval, že není schopen potvrdit požadované objemy plynu pro dnešek s tím, že není možné dodávat plyn přes Rakousko. Proto budou dnešní dodávky ruského plynu Eni přes vstupní bod Tarvisio nulové. Eni poskytne aktualizace v případě, že budou zásoby obnoveny. 

zdroj: eni.com

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Stříbro, tento krásný kov s charakteristickým leskem, vždy fascinovalo lidstvo. Ale stříbro není jen dekorativní, je rovněž ceněno pro své jedinečné vlastnosti a široké využití v průmyslu. V dnešní době je stříbro také jednou z možných investičních příležitostí. Ale vyplatí se investovat do stříbra?

V dnešní době se stává nebankovní půjčka čím dál tím atraktivnějším způsobem financování pro mnoho lidí. Nejedná se o tradiční formu financování, kterou by nám poskytla banka, ale o formu půjčky, kterou poskytují nebankovní instituce. Tyto instituce mohou být různé - od společností specializujících se na mikropůjčky až po společnosti poskytující...

Telegram je aplikace pro zasílání zpráv, která se zaměřuje především na zasílání zpráv a komunikaci. Ačkoli není primárně určena k vytváření příjmů, mnoho lidí našlo kreativní způsoby, jak si jejím prostřednictvím vydělat peníze. Níže uvádíme 8 způsobů, jak můžete Telegram využít k vytváření příjmů.

Vinted je online platforma pro prodej, nákup a výměnu oblečení, bot a doplňků. Pokud se chystáte na Vinted vydělávat, zde je 10 kroků, které by vám mohly pomoci.

Na potravinách můžete ušetřit několika způsoby. Důležité je, abyste neohrozili své zdraví a výživové potřeby. Zde najdete 10 tipů, jak ušetřit na potravinách.

Kompulzivní nakupování, známé také jako závislost na nakupování, je porucha kontroly impulzů charakterizovaná neodolatelnou touhou nakupovat, při níž ztrácíte kontrolu nad množstvím peněz nebo času, které za nákupy utratíte. Toto chování může vést k vážným finančním, emocionálním a sociálním problémům.

Repatriační let je let, který je organizován za účelem návratu občanů dané země zpět do jejich domovské země.

"Perplex" je anglické slovo označující stav zmatku, nejistoty nebo složitosti. Může být použito v kontextech, kdy je něco obtížné pochopit nebo vyřešit. Například: "Jsem zmatený tímto problémem,". znamená, že otázka nebo problém jsou pro vás matoucí nebo obtížně pochopitelné.