Pozor na: www.lelnys.wixsite.com/monsite

01.10.2018

Blíží se Vánoce a v tomto čase bohužel vzrůstá počet podvodníků, kteří se zaměřují na okrádání těch nejchudších. Nabídky podvodných půjček lze najít prakticky všude. Ti, před kterými banky a nebankovní společnosti zavřely dveře, se častokrát nechají zlákat některou z těchto pochybných nabídek. 

Pozor na: www.lelnys.wixsite.com/monsite
Pozor na: www.lelnys.wixsite.com/monsite

Většina funguje na podobném principu a to vylákat z vás alespoň část vašich finančních prostředků. A tak si tyto pochybné společnosti a osoby vymýšlejí různé důvody. Jednou je třeba zaplatit předem za zahraniční převod nebo se musí uhradit poplatek za půjčku. Peníze si s klidným srdcem nechají zaslat buď na účet, ale využívají i zaslání prostřednictvím Western Union.

Jednu takovou pochybnou stránku (www.lelnys.wixsite.com/monsite ) se nám dnes podařilo objevit. Nebylo to pro nás ani nijak komplikované, protože využívá k svojí propagaci placenou reklamu. A tak se ve vyhledávači Google může klidně zobrazit i vám. Všimněte si zejména velmi špatné češtiny. Již na první pohled je patrné, že stránka byla původně psaná v cizím jazyce a za tento nedokonalý překlad může využití online překladače. Nevěřte slibům, že se jedná o zahraničního investora a proto jsou texty zkomolené. Pokud by kdokoliv s dostatečným kapitálem chtěl prorazit na českém trhu, zcela jistě si zaplatí za kvalitní překlad svých stránek a nebude mít potřebu využívat nedokonalých služeb, které jsou poskytovány zdarma.

Pozor na: www.lelnys.wixsite.com/monsite
Pozor na: www.lelnys.wixsite.com/monsite

Texty jsou zcela záměrně psány tak, aby oslovily i lidi, kteří mají problém kdekoliv jinde si půjčit. Ti se také řadí k těm, kteří jsou nejčastěji takovouto společností poškození. Po zaplacení poplatku se půjčky nikdy nedočkáte a vymoct své peníze zpět se ve většině případů nikdy nepovede, protože se téměř vždy jedná o zahraniční podvody, které své webové stránky velmi často obměňují.

Zapamatujte si, že skutečně žádná finanční společnost, která pro vás chce zpracovat a posoudit nabídku ke spotřebitelskému úvěru, po vás nikdy nebude žádat uhrazení jakéhokoliv poplatku předem.

Na uvedené stránce jsme zkusili žádost vyplnit a budeme vás informovat, jaký bude další postup uvedené společnosti.