Varování proti podvodníkům
 

Než požádáte o půjčku mezinárodní společnost Allure Credit (www.allure-credit.com) přečtěte si následující upozornění, které vám ušetří tisíce korun. Chráníme vás před podvodníky.

Mezi výsledky ve vyhledávači Google se díky placené reklamě zobrazuje i podezřelá nabídka na půjčky ze stránky www.grosskredit.jimdofree.com. Od klientů, kteří na odkaz kliknou a odešlou krátkou žádost následně požaduje podvodník poplatek za pojištění. Samozřejmě nikdo půjčku nikdy nezíská.

Blíží se Vánoce a v tomto čase bohužel vzrůstá počet podvodníků, kteří se zaměřují na okrádání těch nejchudších. Nabídky podvodných půjček lze najít prakticky všude. Ti, před kterými banky a nebankovní společnosti zavřely dveře, se častokrát nechají zlákat některou z těchto pochybných nabídek.

Dobrý den. Vzhledem ke skutečnosti,že jsem byl za poslední dva měsíce podveden a okraden hned třemi podvodníky,rozhodl jsem se je zvěřejnit postupně i zde.Nechci,aby jim naletěli další a jejich špatná finanční situace se díky takovýmto parazitům ještě více a katastroficky zhoršila jako v mém případě.