Půjčky podvod

AMMADO V BOJI PROTI podvodníkům

Půjčka podvod

Finanční portál Ammado bojuje proti půjčkovým podvodníkům. Pokud Vás podvedli, kontaktujte nás. Stojíme na Vaší straně a proto jsme se rozhodli bojovat za Vás.
 
 

Stali jste se obětí půjčkového podvodu? Okradli Vás šmejdi a Vy nevíte jak dál?

Ammado právní poradna Vám pomůže bezplatně v boji proti podvodníkům. V našem právním týmu máme kromě advokátů i počítačové experty, kteří dokáží pomoci při odhalování úvěrových podvodníků. Budeme se snažit získat Vaše peníze zpět a uděláme pro to všechno!
 
 

Půjčky podvod

Proč to děláme?

Kdo může pro nás znamenat více než Vy? Pro koho nabízíme naše služby když ne pro Vás?

Ammado se chce stát autoritou mezi půjčkami a tak je naší prioritou zastat se slabšího a bezbranného. I když nejste náš klient, i když jím nechcete být, přesto se za Vás postavíme!

 

Peníze u nás nejsou všechno!

Lidské neštěstí nás trápí více než nesplněný finanční plán na druhý kvartál tohoto roku. Ekonomické ukazatele a statistiky pro náš byznys neznamenají nic oproti vaší bolesti. Nedovolíme nikomu okrádat Vás! Nedovolíme šmejdům ubližovat Vám!

Výpůjční podvody musí skončit!


Již více nedokážeme přihlížet tomu jak si v České republice žijí podvodníci. Bezcharakterní lidé, kteří se neštítí okrást člověka, který potřebuje půjčku pro nějaký účel. Ammado Vás bude spojovat s ostatními poškozenými, vytvářet hromadné žaloby, zastupovat Vás při vymáhání škody a tlačit na vyšetřovací orgány pro urychlení trestního řízení.

Nebojte se - Bojujte!

Pokud Vás podvedli, vyplňte formulář níže. Právní oddělení finančního portálu Ammado Vás bude kontaktovat.

 

Kontaktujte nás

Pokud jste byli podvedeni - braňte se!

Nenechte to tak a bojujte proti půjčkovým podvodníkům. Své šance na získání peněz zpět máte mnohem větší pokud začnete jednat okamžitě. Podvodníci často pod vlivem strachu peníze raději vrátí, proto je nutné ihned jednat. Napište nám pokud jste byli podvedeni a my vám pomůžeme získat peníze zpět.
Kvůli velkému počtu podvodníků na Facebooku jsme se rozhodli zveřejňovat falešné profily abyste předešli dalším podvodům.
 
Podvodníci s půjčkami na Facebooku - Alexander Edwin Romio
 
Svět fifnancí - Podvodníci s půjčkami na Facebooku
Dobrý den. Vzhledem ke skutečnosti,že jsem byl za poslední dva měsíce podveden a okraden hned třemi podvodníky,rozhodl jsem se je zvěřejnit postupně i zde.Nechci,aby jim naletěli další a jejich špatná finanční situace se díky takovýmto parazitům ještě více a katastroficky zhoršila jako v mém případě. Prvním z těchto podvodníků je skrytý pod fb účtem Max Braun. Jedná se o Martina Remeše a měl by být z Telče,kam jsem mu posílal peníze.Tento podvodník Vás mistrně přesvědčí,že je velmi schopný investor a Vaše peníze rychle a s velkým výnosem zhodnotí.Já osobně jsem mu poslal investici 2000,- kč,která podle jeho informací byla investována a k 8.6. údajně můj investiční účet byl navýšen ve výnosech něco přes 8tis. Dnes už by to mělo být daleko za hranicí 15tis.Vše se čte a vypadá to hezky,ale jen do té doby,než zažádáte a chcete výplatu výnosů.Pak už jen čtete neustálé výmluvy,lži a ještě se pán bude rozčilovat,když ho zveřejníte.Já se jo rozhodně nebojím a hodlám tomuto podvodníkovi jeho další podvody zatrhnout.Hodlám podat i trestní oznámení,včetně hromadné žaloby.Proto žádám všechny podvedené tímto člověkem,aby se semnou spojili v sz.Mám na tohoto podvodníka dva telefony a jeho fotografii.Děkuji Všem,co se semnou spojí.
 
PODVOD MAX BRAUN ALIAS MARTIN REMAŠ
 
 

Diskusní téma: Podvodníci

Pozor na tento web: https://uvrovanabidkalouisa.jimdofree.com/ (www.uvrovanabidkalouisa.jimdofree.com)

Do naší redakce jsme dostali zprávu o novém podvodu, který se šíří internetovou reklamou jako rakovina. Upozorňujeme všechny klienty aby neplatili poplatky předem!

Pozor na podvodníka Alexander Edwin Romio

Používá tento email oceanfinancelimiteds@hotmail.com a svůj podvod šíří hlavně přes Facebook. Nedejte mu osobní údaje ani zálohy jinak Vás o všechno obere a půjčku neuvidíte.

Dalsi podvodnik: Filip Benak

Pozor na email - josaphatpond@gmail.com Filip Benak

Pozor další podvodník

Pozor další podvodník lukáš jurica chce peníze přes m platbu nenalette dekuji

Re: Pozor další podvodník

Otravoval i me

Podvodní půjčka echofin77@gmail.com

Pozor na podvodníky adresy exhofin77@gmail.com . Posílají email a žádají poplatky předem. Zaplatíte 2500 Kč a nic vám nepůjčí.

Přidat nový příspěvek