AMMADO V BOJI PROTI PODVODNÍKŮM

Půjčka podvod

Finanční portál Ammado bojuje proti půjčkovým podvodníkům. Pokud Vás podvedli, kontaktujte nás. Stojíme na Vaší straně a proto jsme se rozhodli bojovat za Vás.

Stali jste se obětí půjčkového podvodu? Okradli Vás šmejdi a Vy nevíte jak dál?

Ammado právní poradna Vám pomůže bezplatně v boji proti podvodníkům. V našem právním týmu máme kromě advokátů i počítačové experty, kteří dokáží pomoci při odhalování úvěrových podvodníků. Budeme se snažit získat Vaše peníze zpět a uděláme pro to všechno!


Proč to děláme?

Kdo může pro nás znamenat více než Vy? Pro koho nabízíme naše služby když ne pro Vás?Ammado se chce stát autoritou mezi půjčkami a tak je naší prioritou zastat se slabšího a bezbranného. I když nejste náš klient, i když jím nechcete být, přesto se za Vás postavíme!

Peníze u nás nejsou všechno!

Lidské neštěstí nás trápí více než nesplněný finanční plán na druhý kvartál tohoto roku. Ekonomické ukazatele a statistiky pro náš byznys neznamenají nic oproti vaší bolesti. Nedovolíme nikomu okrádat Vás! Nedovolíme šmejdům ubližovat Vám!

Podvody s půjčkami musí skončit!


Již více nedokážeme přihlížet tomu jak si v České republice žijí podvodníci. Bezcharakterní lidé, kteří se neštítí okrást člověka, který potřebuje půjčku pro nějaký účel. Ammado Vás bude spojovat s ostatními poškozenými, vytvářet hromadné žaloby, zastupovat Vás při vymáhání škody a tlačit na vyšetřovací orgány pro urychlení trestního řízení.

Nebojte se - Bojujte!

Pokud Vás podvedli, vyplňte formulář níže. Právní oddělení finančního portálu Ammado Vás bude kontaktovat.

Podvody s půjčkami
Podvody s půjčkami

Pokud jste byli podvedeni - braňte se

Nenechte to tak a bojujte proti půjčkovým podvodníkům. Své šance na získání peněz zpět máte mnohem větší pokud začnete jednat okamžitě. Podvodníci často pod vlivem strachu peníze raději vrátí, proto je nutné ihned jednat. Napište nám pokud jste byli podvedeni a my vám pomůžeme získat peníze zpět.


Upozorňujeme české spotřebitele, že nabídka na půjčku z adresy www. czkloan.8b.io je podvodní. Půjčku vám neposkytnou! Namísto toho přijdete o peníze a hrozí krádež identity.

Než požádáte o půjčku mezinárodní společnost Allure Credit (www.allure-credit.com) přečtěte si následující upozornění, které vám ušetří tisíce korun. Chráníme vás před podvodníky.