Půjčka do výplaty - Co je to za půjčku?

21.09.2020

Vidím časté nabídky na půjčky do výplaty. O jaký druh úvěru se jedná a co to vlastně to "do výplaty" znamená?

Milan D. Brno


Názvem "půjčka do výplaty" je označena půjčka, která je určena k překonání finančního nedostatku když je člověk jak se lidově říká "před výplatou". Slouží na pokrytí krátkodobého výpadku financí a je bezúčelová. Při tomto typu půjčky bývá krátká splatnost, která je ve většině případů jen 30 dní (jeden měsíc). Půjčku do výplaty musí dlužník vrátit v jediné splátce včetně s příslušenství. Rovněž u tohoto typu půjčky platí, že maximální strop výšky půjčky bývá jen v několika tisících tak aby ji byl dlužník schopen vrátit.

Co byste měli vědět o půjčkách do výplaty

Každý zájemce o takovou půjčku musí počítat s vyšším úrokem (nebo poplatkem) oproti klasické půjčce. Kromě krátké doby splatnosti a nízkého stropu výšky půjčkypůjčka do výplaty i následující vlastnosti: je dostupná online, peníze obdržíte do několika minut, je třeba disponovat s bankovním účtem, splatnost půjčky je možné za poplatek odložit na pozdější termín, je dostupnější oproti jiným půjčkám, pro schválení půjčky je třeba mít alespoň nějaký pravidelný příjem.

Kde ji získat nejrychleji

O půjčku do výplaty si můžete jednoduše požádat i prostřednictvím našeho finančního portálu. Stačí si kliknout na odkaz níže a vybrat si výšku půjčky od 1000 Kč do 20000 Kč. Po vyplnění online formuláře se ihned spustí schvalovací proces věřitele. O výsledku budete informováni do pár minut.


Další dotazy z poradny

Prosím, která půjčka je bez nutnosti posílat jakýkoli poplatek za ověření bankovního účtu. Mám na mysli různé symbolické částky, jako je 1 koruna nebo tak nějak. Nemám bankovní účet, a tak se chci zeptat, zda existuje půjčka, u které se neověřuje bankovní účet.