Půjčka do výplaty - Co je to za půjčku?

21.09.2020

Vidím časté nabídky na půjčky do výplaty. O jaký druh úvěru se jedná a co to vlastně to "do výplaty" znamená?

Milan D. Brno


Názvem "půjčka do výplaty" je označena půjčka, která je určena k překonání finančního nedostatku když je člověk jak se lidově říká "před výplatou". Slouží na pokrytí krátkodobého výpadku financí a je bezúčelová. Při tomto typu půjčky bývá krátká splatnost, která je ve většině případů jen 30 dní (jeden měsíc). Půjčku do výplaty musí dlužník vrátit v jediné splátce včetně s příslušenství. Rovněž u tohoto typu půjčky platí, že maximální strop výšky půjčky bývá jen v několika tisících tak aby ji byl dlužník schopen vrátit.

Co byste měli vědět o půjčkách do výplaty

Každý zájemce o takovou půjčku musí počítat s vyšším úrokem (nebo poplatkem) oproti klasické půjčce. Kromě krátké doby splatnosti a nízkého stropu výšky půjčkypůjčka do výplaty i následující vlastnosti: je dostupná online, peníze obdržíte do několika minut, je třeba disponovat s bankovním účtem, splatnost půjčky je možné za poplatek odložit na pozdější termín, je dostupnější oproti jiným půjčkám, pro schválení půjčky je třeba mít alespoň nějaký pravidelný příjem.

Kde ji získat nejrychleji

O půjčku do výplaty si můžete jednoduše požádat i prostřednictvím našeho finančního portálu. Stačí si kliknout na odkaz níže a vybrat si výšku půjčky od 1000 Kč do 20000 Kč. Po vyplnění online formuláře se ihned spustí schvalovací proces věřitele. O výsledku budete informováni do pár minut.


Další dotazy z poradny

Ano, třeba mít ale na mysli, že pokud uvažujete o konsolidační půjčce (refinancování) tak se jedná o účelovou půjčku, kterou je nutné v plné výši využít k vyplacení všech půjček a úvěrů, kterých se bude týkat. V případě, že si potřebujete půjčit i na vyplacení ostatních půjček a úvěrů s tím, že vám ještě finanční prostředky zvýší i pro osobní...

Dobrý den, víte mi poradit, kde získám rychlou konsolidaci svých dluhů? Potřeboval bych konsolidovat předražené půjčky a potřeboval bych to co nejdříve. Děkuji za odpověď.

Flexibilní půjčka je velmi oblíbeným produktem, protože se splácí flexibilně. Co vlastně znamená flexibilní splácení úvěru? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá, půjčka s flexibilním splácením znamená, že klient splácí svůj úvěr, a když potřebuje další finanční prostředky, jednoduše si část splácených peněz znovu půjčí.

Je možné získat půjčku i ve výši 2 000 Kč na zaplacení jedné urgentní faktury? Je to jen taková malá částka, kterou bych byl schopen splatit ihned v den výplaty.

Chtěla bych znát odpověď na otázku, že co je to devizová intervence a kdyby bylo možné, tak jazykem abych tomu rozuměla. Děkuji.