Western Union pozastavuje služby v Rusku a Bělorusku

10.03.2022

Platební systém v prohlášení uvedl, že "vnitřní a vnější dopady byly důkladně přehodnoceny, včetně důsledků pro partnery i zákazníky společnosti."

Western Union
Western Union

Western Union pozastavuje služby v Rusku a Bělorusku, vyplývá z prohlášení platebního systému.

"Zapojili jsme se i do rozsáhlého dialogu se širokou škálou zúčastněných stran, abychom dosáhli správného rozhodnutí týkající se našich služeb v Rusku a Bělorusku. Pečlivě jsme zvážili interní a externí faktory včetně důsledků pro naše velké a důležité obchodní partnery a zákazníky. V konečném důsledku jsme se rozhodli pozastavit naše sližby v Rusku a Bělorusku," píše se ve vyjádření společnosti.

10. března byly v Rusku pozastaveny kromě Western Union i mezinárodní platební systémy Visa a Mastercard. Všechny karty Visa a Mastercard vydané ruskými bankami budou v zemi fungovat i nadále až do data vypršení platnosti. Těmito kartami však nebude možné platit v zahraničí a v zahraničních internetových obchodech.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Máte hodně dluhů a nevíte si rady jak to všechno zvládnout? Potřebovali byste někde získat další půjčky a máte obavy, aby vám vaše dluhy nepřerostly přes hlavu? Pak by vás mohla zajímat konsolidace půjček bez registru. Díky této skvělé finanční službě můžete snadno a rychle snížit svoje splátky současných půjček a dost možná si i vypůjčit nějaké...

Od smlouvy o půjčce můžete odstoupit do 14 dnů od jejího uzavření. Zákazník z tohoto důvodu nenese žádné finanční důsledky, ale musí okamžitě vrátit peníze získané ze závazku spolu s naběhlými úroky za období, kdy byly k dispozici. Jak v praxi odstoupit od smlouvy o půjčce nebo úvěru?

Béžová kniha je zpráva, kterou připravuje a zveřejňuje americký Federální rezervní systém (Fed). Zpráva, oficiálně nazvaná Souhrn komentářů k současným ekonomickým podmínkám, je kvalitativním pohledem na ekonomické podmínky.

Jediná upřímná odpověď na otázku položenou v nadpisu je: ne, nachlazení nelze vyléčit za den, přes noc ani za 5 minut. Můžete však udělat mnoho pro to, abyste snížili výskyt infekce, urychlili proces léčení, odstranili nepříjemné příznaky a cítili se lépe.