Western Union pozastavuje služby v Rusku a Bělorusku

10.03.2022

Platební systém v prohlášení uvedl, že "vnitřní a vnější dopady byly důkladně přehodnoceny, včetně důsledků pro partnery i zákazníky společnosti."

Western Union
Western Union

Western Union pozastavuje služby v Rusku a Bělorusku, vyplývá z prohlášení platebního systému.

"Zapojili jsme se i do rozsáhlého dialogu se širokou škálou zúčastněných stran, abychom dosáhli správného rozhodnutí týkající se našich služeb v Rusku a Bělorusku. Pečlivě jsme zvážili interní a externí faktory včetně důsledků pro naše velké a důležité obchodní partnery a zákazníky. V konečném důsledku jsme se rozhodli pozastavit naše sližby v Rusku a Bělorusku," píše se ve vyjádření společnosti.

10. března byly v Rusku pozastaveny kromě Western Union i mezinárodní platební systémy Visa a Mastercard. Všechny karty Visa a Mastercard vydané ruskými bankami budou v zemi fungovat i nadále až do data vypršení platnosti. Těmito kartami však nebude možné platit v zahraničí a v zahraničních internetových obchodech.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Jízda má přímý vliv na spotřebu paliva, emise CO2 a opotřebení vozidla. Díky novým technologickým pokrokům se podařilo snížit znečištění a spotřebu paliva. Díky těmto pokrokům mají některé modely spotřebu nižší než 3 litry paliva na 100 km. Dodržování určitých zásad efektivní jízdy vám může pomoci ušetřit více peněz na cestách.

Přemýšleli jste někdy o tom, čím jsou výjimeční ti, kteří dnes vedou více než finančně vyrovnaný život? Mnozí z těch, které lze dnes považovat za finančně zodpovědné lidi, začínali přesně tam, kde jste nyní vy. Co však dělali jinak, bylo osvojení si několika návyků, které při měsíčním uplatňování změnily jejich myšlení a pomohly jim být vytrvalí a...

Světové události upřely všechny zraky na pandemii COVID 19 a následnou válku na Ukrajině. Evropa je silně závislá na ruských energetických zdrojích a počítá s tím, že v blízké budoucnosti dojde k přerušení dodávek plynu.