Žádost o půjčku

24.10.2018

Požádat o půjčku je v dnešní online době skutečně jednoduché a rychlé. U nás na Ammado vám přinášíme veškerý přehled všech dostupných půjček - ať již hledáte půjčku bankovní, nebankovní, do výplaty nebo P2P půjčku, jste u nás správně.


Jednoduše si vyberte takový produkt, který nejlépe splňuje vaše požadavky. Poté přejdete rovnou k vyplnění online žádosti. Jedná se o krátký formulář, ve kterém uvedete základní informace o vaší osobě a platné kontaktní údaje, na kterých vás pracovníci dané společnosti zastihnou. Nemusíte se obávat o svá data, společnosti velmi dbají na jejich ochranu a vyplnění žádosti je v dnešní době skutečně bezpečné.

Dle volby úvěru je třeba v některých případech doplnit potvrzení o výši příjmu. Takové potvrzení vám vystaví zaměstnavatel, případně svůj příjem můžete doložit výpisy z bankovního účtu. Samozřejmě platí, že i tyto nezbytné formality lze zaslat elektronicky.

Po odeslání žádosti společnosti ověří vaši bonitu prostřednictvím registrů fungujících na území České republiky. Dojde k vyhodnocení vaší bonity a úvěruschopnosti. Zákon káže každému poskytovali spotřebních úvěrů dostupné registry kontrolovat, to ale neznamená, že společnost nemůže nad menšími prohřešky přimhouřit oko a úvěr vám poskytnou. Po této rychlé analýze vás bude kontaktovat klientské centrum vámi vybraného poskytovatele, který s vámi projde podmínky a detaily smluvní dokumentace. Po odsouhlasení z vaší strany většinou dochází k okamžitému vyplacení požadované sumy.

Jsou společnosti, ve kterých při online žádosti o půjčky můžete potřebnou finanční hotovostí disponovat již za několik málo minut. V dnešní době již nic není nemožné a vašeho času si poskytovatelé finančních produktů váží stejně jako vy.