Prestito půjčka

Pokud chcete být tím, kdo si podmínky nebankovní půjčky diktuje sám, bude pro Vás platforma Prestito ideální volbou. Sami si zvolíte nejen částku, kterou potřebujete a splatnost, ale i úrok, který jste ochotni akceptovat. Od půjčky Vás bude dělit jen pár důležitých kroků. Nejdříve je třeba se zaregistrovat a hned poté můžete zcela bezplatně zadat poptávku. Aukci na půjčku můžete zadat v rozmezí
10 000 Kč - 1 000 000 Kč s dobou splatnosti až na 360 měsíců. V té stanovíte své vlastní podmínky a vyčkáte na nabídky investorů. Je zcela na Vás, která nabídka Vás zaujme a rozhodnete se ji využít. Jakmile si vyberete tu nejvýhodnější nabídku, podepíšete smlouvu a obratem Vám bude vyplacena poskytnutá suma. Provize Prestito je stržena až z poskytnutého úvěru. O svou identitu namusíte mít žádné starosti, na portálu vystupujete pod zvolenou přezdívkou. Splácet svůj závazek budete zcela jednoduše bankovním převodem na účet Prestito. A jestliže budete chtít úvěr doplatit dříve, pro Prestito to nebude žádný problém.


HM Capital Partners s.r.o.

Již v roce 2012 vznikla firma HM Capital Partners s.r.o., pod kterou spadá finanční aukční portál Prestito.cz. Cílem společnosti bylo rozvinout plně trend v poskytování úvěrů mezi lidmi. Současný aukční portál půjček Prestito se vyznačuje svou vysokou transparentností. I díky tomu má Prestito stabilní místo na současném trhu P2P půjček a je ceněno zejména pro své jasné podmínky, přehlednost smluv a nízký poplatek. Vedení společnosti ovšem neusnulo na vavřínech a neustále svou aukční platformu vylepšuje a sleduje současné potřeby svých klientů, ať už se jedná o investory či žadatele. Dominantou společnosti je poskytnutí relevantních informací oběma stranám tak, aby úvěrování i investování přes aukční portál Prestito bylo zcela bezpečné. Samozřejmostí je registrace u ČNB.

Přehled splátek Prestito

Nejvíce žádané modelové příklady

Suma půjčky : 50 000 Kč

Na 24 měsíců. Splátka: 2 424 Kč

Suma celkem: 58 184 Kč

Úrok: 15%
RPSN: 23,18%

Suma půjčky : 100 000 Kč

Na 60 měsíců. Splátka: 2 275 Kč

Suma celkem: 136 519 Kč

Úrok: 13%
RPSN: 16,61%

Suma půjčky : 300 000 Kč

Na 84 měsíců. Splátka: 4 827 Kč

Suma celkem: 405 444 Kč 

Úrok: 9%
RPSN: 11,22%

Suma půjčky : 500 000 Kč

Na 120 měsíců. Splátka: 5 551 Kč

Suma celkem: 666 124 Kč 

Úrok: 6%
RPSN: 7,4%

Reprezentativní příklad: Při využití Prestito půjčky ve výši 70 000 Kč se splatností 60 měsíců a úrokovou sazbou vyčíslenou na 8 %, bude měsíční splátka činit 1 419,35 Kč. RPSN v tomto případě bude 10,92 %. Celkem uhradíte 85 161 Kč.


Výhody půjčky Prestito

 • Podmínky P2P půjčky si stanovíte sami. Ať se jedná o částku, dobu splatnosti či úrokovou sazbu, jste to Vy, kdo má rozhodující slovo.
 • Za vystavení aukce ( poptávky po půjčce ) nic nehradíte. Prestito si poplatek strhává až z poskytnuté sumy.
 • Na portálu vystupujete pod zvolenou přezdívkou, služba je tedy zcela anonymní a o své bezpečí se nemusíte bát.
 • Při řádném splácení Vás Prestito odmění a ihned po doplacení půjčky vrátí 1,5 % z vypůjčené částky zpět.
 • Přímé propojení investorů a žadatelů o úvěr šetří nejen Váš čas, ale samozřejmě i Vaše finanční prostředky.

Podmínky k získání půjčky Prestito

 • Registrace do aukčního portálu a vystavení nabídky
 • Minimální věk 18 let
 • Bankovní účet
 • Platné doklady totožnosti
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Úvěruschopnost

Nevýhody půjčky Prestito

 • Bonusová nabídka 1,5 % z půjčené částky zpět platí pouze pro klienty, kteří po celou dobu hradí svůj závazek řádně a včas. Při první opožděné splátce je tato odměna ponížena a to na 0,5 %, při druhé nárok zcela zaniká.
 • Aby Vaše aukce byla pro investory zajímá, je třeba nastavit reálné podmínky.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY: PRESTITO PŮJČKA

1. Jak mohu požádat o půjčku?

Po registraci na portál Prestito stačí zadat aukci, ve které nastavíte parametry půjčky dle Vašich možností. Z nabídek investorů si vyberetu tu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Po podpisu smlouvy Vám bude suma, ponížená o poplatek, vyplacena na bankovní účet.

2. V případě, že jsem ženatý, musí smlouvu o půjčce podepsat i manželka?

Ano, podpisové pole pro manželku / manžela na smlouvě chybět nebude. Důvodem je, aby si jeden z manželů nebral úvěry bez vědomí druhého, jelikož za závazky ručí následně oba stejným dílem.

3. Mohu k dosažení částky využít nabídku od více investorů?

Samozřejmě a u vyšších částek se tak děje poměrně často. Splácet budete jen jednu měsíční splátku a Prestito ji spravedlivě přerozdělí.


Další informace

Kontaktní informace:
HM Capital Partners s.r.o.
Rašínovo nábřeží 384/56 Praha 2128 00
IČ: 24305821
Tel: +420 222 360 702 Mail: info@prestito.cz
Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 194852.
Datum oprávnění k činnosti: 28.06. 2013