Půjčka Kamali

Půjčka Kamali do výplaty
Půjčka Kamali do výplaty

Pokud hledáte skutečně rychlou a velmi levnou krátkodobou půjčku do výplaty, bude pro Vás Kamali ideální volbou, která si troufneme tvrdit předčí veškerá vaše očekávání. Za každých půjčených 1 000 Kč je základní poplatek stanoven na pouhých 33 Kč! Jedná se o skutečně bezkonkureční nabídku mezi krátkodobými úvěry do výplaty, se skutečně minimální finanční zátěží na váš finanční rozpočet. A pro nové klienty navíc platí, že pokud svou první půjčku splatíte do 14-ti kalendářních dnů, nepřeplatíte ani korunu. To už je nabídka, která se skutečně vyplatí. Požádat můžete jednoduchým online formulářem, do systému nahrát svůj doklad totožnosti a v případě schválení půjčky, můžete mít finance na účtu už do pouhých 60-ti minut. Pakliže preferujete raději finance v hotovosti, můžete zvolit výplatu potřebné sumy prostřednictvím rozsáhlé sítě terminálů Sazky. Tím se půjčka Kamali stává dostupná skutečně pro každého. A kolik si lze půjčit? Kamali nabízí rozmezí 1 000 Kč - 20 000 Kč, ale částku větší než 15 000 Kč společnost poskytne až po čtvrté řádně splacené půjčce. V případě, že vám činí potíže půjčku uhradit celou najednou, nic se neděje. Za mírný poplatek si můžete půjčku rozložit až na 10 splátek. Za každých půjčených 1 000 Kč dělá poplatek jen 49 korun. A odklad splátky? Bez problému za 1 Kč. Přesvědčte se sami, že i krátkodobá půjčka může být skvělým produktem. Hledáte - li skutečně bezkonkurenční nabídku, pak věříme, že půjčka Kamali vás zaujme.

Podejte si nezávaznou žádost o půjčku Kamali


Home Credit a.s.

Společnost Home credit byla založena v roce 1997. Majoritním vlastníkem je silná a stabilní finanční skupina PPF. Home credit je jedním z klíčových poskytovatelů spotřebitelských úvěrů. Skupina Home credit své finanční služby poskytuje nejen v Evropě, ale i v Asii a v USA. Zaměření této finanční skupiny je na zodpovědné poskytování finančních produktů tak, aby na něj měli možnost dosáhnout i lidé bez úvěrové historie, na které současný trh zapomíná.

Kamali
Kamali

Přehled splátek Kamali

Nejvíce žádané modelové příklady

Suma půjčky : 2 000 Kč

Na 14 dní. Poplatek: 0 Kč

Suma celkem: 2 000 Kč

Úrok: 0%
RPSN: 0%

Suma půjčky : 4 000 Kč

Na 14 dní. Poplatek: 0 Kč

Suma celkem: 4 000 Kč 

Úrok: 0%
RPSN: 0%

Suma půjčky : 10 000 Kč

Na 14 dní. Poplatek: 0 Kč

Suma celkem: 10 000 Kč 

Úrok: 0%
RPSN: 0%

Suma půjčky : 15 000 Kč

Na 30 dní. Poplatek: 495 Kč

Suma celkem: 15 495 Kč 

Úrok: 0%
RPSN: 48,40%

Suma půjčky : 20 000 Kč

Na 30 dní. Poplatek: 660 Kč

Suma celkem: 20 660 Kč 

Úrok: 0%
RPSN: 48,40%

Reprezentativní příklad: V případě čerpání půjčky Kamali ve výši 4000 Kč a splatností 30 dnů, bude úroková sazba 0%, RPSN činí 48,7 %. Celkový poplatek, který uhradíte, je vyčíslen na 132 Kč. Celkově tedy uhradíte 4 132 Kč.


Výhody Kamali půjčka

 • Nejnižší poplatek na současném trhu krátkodobých úvěrů . Za každých 1 000 Kč uhradíte jen 33 Kč.
 • Jednoduchý a intuitivní online proces.
 • Rychlé posouzení žádosti a v případě schválení máte finanční obnos k dispozici již od 60 minut.
 • Vysoké procento schválených žádostí - cca 95 %.
 • Nízký poplatek za odklad splátky - minimum pro odklad je 1 Kč.
 • Půjčku možno rozložit až na 10 měsíčních splátek.
 • Půjčka je dostupná online kdykoliv potřebujete.

Nevýhody Kamali půjčka

 • Bankovní účet musí být veden na Vaše vlastní jméno.
 • Částku vyšší než 15 000 Kč Kamali poskytne až po čtvrté řádně splacené půjčce

Podmínky k získání Kamali půjčky

 • Minimální věk stanoven na 18 let
 • České občanství
 • Platný doklad totožnosti
 • Mobilní telefon, na který se s Vámi spojí operátor společnosti
 • Vlastní bankovní účet

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY: PŮJČKA KAMALI


1. Je skutečně první půjčka zcela zdarma?

 • Naše nabídka první půjčky zdarma platí pro všechny nové klienty bez výjimky. Jedinou podmínkou je, aby čerpaná částka byla splacena do 14-ti kalendářních dnů. Pokud ano, garantujeme Vám, že nepřeplatíte ani korunu navíc.

2. Jakým způsobem mohu půjčku rozložit do více splátek?

 • Zcela jednoduše. Pokud si půjčku rozložíte do 10-ti měsíčních splátek, pak každý měsíc uhradíte 10 % z půjčené sumy plus poplatek 49 Kč za každých půjčených 1 000 Kč.

3. Za jak dlouho obdržím peníze?

 • Náš proces je velmi rychlý. Vaši žádost zpracujeme obvykle za 15 minut. Jakmile se s Vámi spojí operátor a dojde ke schválení půjčky, převedeme finance okamžitě na Váš účet. V tuzemských největších bankách je tedy můžete obdržet již za hodinu, v ostatních případech následující pracovní den.

Novinky od půjčky Kamali

Půjčka Kamali je dostupná už i na terminálu SAZKA. Jako jediná půjčka u nás se tak dá získat na účet nebo na terminálech SAZKA po celé České republice.


Další informace

Datum oprávnění k činnosti: 27.04.2011
Více o společnosti Home Credit naleznete ZDE