Jsem v registru, mám šanci na půjčku nebo úvěr?

05.05.2021

Dlužníci, kteří někdy nespláceli půjčku/úvěr - jsou v bankovním a nebankovním registru úvěrů (NRKI, BRKI a SOLUS). Při žádosti o bankovní úvěr je důležitá vaše platební historie.

V registru
V registru

Ve většině bankovních institucí je možné získat úvěr pouze v případě, že klient v minulosti splácel úvěr nejdéle do 60 dní. Pokud jste v prodlení více než 60 dní, cesta k financování je bohužel uzavřena. Z tohoto pravidla samozřejmě existují výjimky. V některých případech, jako jsou konsolidační půjčky nebo hypotéky, je povoleno až 90denní zpoždění v historii registru. Zástavou těchto úvěrů jsou obvykle nemovitosti, zejména byty, domy a pozemky. Zákazníci se špatnou úvěrovou historií nemají mnoho možností, jak získat půjčku. Nejlepším příkladem jsou banky na našem trhu, které nenabízejí půjčky bez registru klientům se špatnou úvěrovou historií. V nebankovním sektoru je však situace poněkud odlišná. Nebankovní finanční instituce může přimhouřit oko nad nesplácenou splátkou z minulosti. Je tedy běžné, že lidé, kteří si kdysi vzali půjčku u nebankovních institucí, se stávají jejich stálými klienty. V rostoucí konkurenci nebankovních institucí je to pro tyto společnosti nejlepší doporučení.

Spojte své půjčky do jedné konsolidační půjčky

Výhody konsolidace půjček a úvěrů do jednoho závazku jsou nesporné a nepotřebují komentář. Z mnoha výhod je nejdůležitější pohodlí a komfort, protože nezapomenete zaplatit pouze jednu splátku. Důležité také je, že konsolidací doby splácení úvěru je velká šance na snížení měsíční splátky.

Jak získat rychlé peníze?

Vyplnění formuláře vás nic nestojí a není spojeno s žádnými podmínkami. Úvěruschopnost půjček je velmi vysoká a samotný postup je úžasně jednoduchý. Vyberte si níže a vyplňte kontaktní formulář. Staňte se dalším spokojeným zákazníkem.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O BANKOVNÍCH A NEBANKOVNÍCH REGISTRECH

Přečtěte si, co je nového