Nejvýhodnější půjčka

Ammado vám nabízí relevantní přehled nejvýhodnějších půjček na našem trhu. Vytvořili jsme pro vás kompletní analýzu finančních společností, které jsou dostupné pro náš portál jako pro publishera. Jednoduchým kliknutím se můžete dozvědět podrobné podmínky, požadavky, úrokové sazby a všechny ostatní relevantní informace, které vám pomohou rozhodnout se, jakou společnost si nakonec vyberete. Svým návštěvníkům nabízíme také exkluzivní možnost požádání si o zvolenou půjčku prostřednictvím našeho finančního portálu, což vám ušetří čas a finanční náklady na osobní návštěvu pobočky.


V čem je půjčka nejvýhodnější?

Někteří klienti preferují nízký úrok a někteří zase chtějí znát pravdu o poplatcích. Je pravdou, že nízký úrok vám ještě nemusí zaručovat, že půjčka je skutečně nejvýhodnější. Důležité informace pro klienta by měly být kromě výše úrokové sazby a sazby RPSN i informace ohledně dalších poplatků, které mohou být s půjčkou přímo spojeny.

Nejvýhodnější půjčka je v reklamě každá

Často můžeme vidět v reklamě, že finanční společnosti poskytující půjčky o sobě prohlašují, že právě ta jejich půjčka je nejvýhodnější. Tento marketingový slogan je velmi oblíbený a může vyvolávat v spotřebiteli falešnou důvěru. Ne každé takové tvrzení je založeno na pravdě a spotřebitel by měl vnímat reklamní slogany spíše s rezervou než vážně.


Výběr nejlepších půjček nebyl jednoduchý

Naši návštěvníci vědí, že na našem finančním portále je dostupných více než 50 finančních produktů a to od půjček před výplatou až po bankovní půjčky. Rozhodnout se proto, které z nich patří mezi nejvýhodnější nebylo jednoduchým výběrem. Rozhodli jsme se zveřejnit čtyři kategorie, které byly vyhodnoceny na základě úrokových sazeb, poplatků a dostupnosti. Jelikož Ammado půjčky nezprostředkuje, vítěze jsme vybrali na základě výsledků ostatních žebříčků zveřejněných na internetu.

Nejvýhodnější půjčka z kategorie p2p půjček

Názory klientů i zprostředkovatelů půjček jsou jednoznačně za společnost Zonky. Úroková sazba je nastavena na minimum 3,99%, což představuje úrok srovnatelný s bankovní půjčkou a v některých případech i výhodnější.

ZONKY

P2P půjčka s nejnižším úrokem na trhu

DO: 750 000 Kč
Úrok: 3,99%

ŽÁDOST ONLINE


Nejvýhodnější půjčka z kategorie bankovních úvěrů

Z dostupných recenzi a názorů žadatelů je vítězů hned několik. Všechny banky mají řadu výhod a při bližším srovnání jsou jejich produkty stejně výhodné a rozlišují se jen v nepatrných detailech způsobených výhodami pro své věrné klienty.

Nejvýhodnější půjčka - Equa bank

Půjčka je bez poplatku a finanční hotovost je převáděna okamžitě po podpisu smlouvy.

DO: 600 000 Kč

Úrok: 5,9%
ŽÁDOST ONLINE

Nejvýhodnější půjčka - Moneta

Půjčka je bez poplatku a finanční hotovost je převáděna okamžitě po podpisu smlouvy.

DO: 800 000 Kč

Úrok: 4,9%
ŽÁDOST ONLINE

Nejvýhodnější půjčka - Česká Spořitelna

Půjčka je bez poplatku a finanční hotovost je převáděna okamžitě po podpisu smlouvy.

DO: 800 000 Kč

Úrok: 6,2%
ŽÁDOST ONLINE

Nejvýhodnější půjčka z kategorie nebankovních půjček

Z dostupných informací a recenzí, i z názorů finančních odborníků, se na předních místech umístily dvě společnosti. Jde o Cofidis a Home credit. Tyto společnosti patří mezi nejlevnější v poplatcích i výší úrokových sazeb.

Nejvýhodnější půjčka Cofidis

Nebankovní spotřebitelský úvěr Cofidis je možno čerpat v několika různých variantách.

DO: 500 000 Kč

Úrok: 6,89%
ŽÁDOST ONLINE

Nejvýhodnější půjčka Home credit

Za vyřízení, vedení, ale i předčasné splacení půjčky se neplatí žádné poplatky.

DO: 250 000 Kč

Úrok: 11,01%
ŽÁDOST ONLINE

Nejvýhodnější půjčka z kategorie půjček před výplatou

Upozorňujeme, že při čtení recenzí jsme ignorovali půjčky pro nové klienty za 0% úrok a poplatek. Vycházeli jsme z dostupných informací z komplexního pohledu a podle zveřejněných výsledků je pro internetové recenzisty a odborníky nejvýhodnější půjčka před výplatou Kamali.

Nejvýhodnější mikro půjčka Kamali

Za každých půjčených 1 000 Kč je základní poplatek stanoven na pouhých 33 Kč!

DO: 20 000 Kč

Úrok: 0,00%
ŽÁDOST ONLINE

NA ZÁVĚR

Půjčky, které jsme zveřejnili na této stránce, jsou podle recenzí skutečně výhodné s nejnižšími poplatky. Získat je můžete online i prostřednictvím našeho portálu. Stačí si kliknout na vybraný typ půjčky a podat si krátkou žádost. Výhodnou půjčku, o kterou si požádáte přes náš portál, můžete získat během jednoho dne. Jelikož jsme féroví, do hledání nejvýhodnější půjčky jsme nezahrnuli náš vlastní produkt, kterým je Ammado půjčka.