Půjčka ViaSMS

Půjčka do výplaty Via SMS nabízí finanční rozpětí půjčky mezi 100 Kč - 20 000 Kč, s maximální dobou splatnosti na 30 dnů. Při první žádosti o půjčku bude z Vaší strany požadováno vyplnění krátkého online formuláře, ve kterém uvedete svá základní osobní data a číslo vašeho mobilního telefonu, na který Vám bude zaslán autorizační kód k registraci do systému společnosti. O svá osobní data nemusíte mít žádné obavy, protože společnost vyniká velmi přísnými pravidly na jejich správu a klade vysoký důraz na zabezpečení proti možnému úniku dat. Při půjčce je nutné doložit Váš pravidelný příjem a poté dochází k bleskovému vyhodnocení Vaší žádosti. V případě schválení je finanční obnos obratem zaslán na Váš bankovní účet. Vzhledem k tomu, že společnost disponuje účty v několika tuzemských bankách, můžete částkou disponovat již za 15 minut, maximálně však do druhého pracovního dne. Samozřejmostí je možnost prodloužení splatnosti půjčky online. Podmínkou je uhrazení poplatku za prodloužení nejpozději v den splatnosti půjčky. Oblíbenost půjčky Via SMS každoročně stoupá a to zejména pro přehledné uživatelské rozehraní a předem jasně dané podmínky, kdy společnost před vámi žádná důlžitá fakta neskrývá.


Via SMS s.r.o.

Finanční služby společnost Via SMS s.r.o. poskytuje již od roku 2011. Jedná se o silnou nádnárodní nebankovní společnost, která poskytuje své služby v mnoha evropských zemí a v každé z nich se každoročně těší stále větší oblibě. Zcela jistě stojí za vzrůstajícím počtem spokojených zákazníků přehlednost služeb a vysoký stupeň ochrany osobních dat. Pakliže hledáte firmu, která půjčí finanční obnos rychle, bez zbytečných průtahů a skrytých poplatků, pak pro Vás bude společnost Via SMS s.r.o. zcela jistě tou správnou volbou. Na transparentnosti a srozumitelnosti obchodních podmínek firma přísně dbá a tak Vás po uzavření úvěrové smlouvy nečekají žádná nepříjemná rozčarování.

Vzorový příklad půjčky zdarma Via sms

Nejžádanější alternativa půjčky

Suma půjčky : 1 000 Kč

Na 30 dní. Poplatek: 0 Kč

Suma celkem: 1 000 Kč

Úrok: 0%
RPSN: 0%

Suma půjčky : 5 000 Kč

Na 30 dní. Poplatek: 0 Kč

Suma celkem: 5 000 Kč 

Úrok: 0%
RPSN: 0%

Suma půjčky : 7 000 Kč

Na 30 dní. Poplatek: 0 Kč

Suma celkem: 7 000 Kč 

Úrok: 0%
RPSN: 0%

Suma půjčky : 8 000 Kč

Na 30 dní. Poplatek: 0 Kč

Suma celkem: 8 000 Kč 

Úrok: 0%
RPSN: 0%

Reprezentativní příklad: Pakliže zvolíte částku 8 000 Kč a dobu splatnosti nastavíte na 30 dnů, bude se k Vašemu úvěru vztahovat roční úroková sazba 0 %, RPSN v tomto konkrétním případě činí 0 %. Vyčíslený poplatek za půjčku se rovná sumě 0 Kč a celkově tedy uhradíte
8 000 Kč.


Výhody půjčky ViaSMS

 • Silná a oblíbená nadnárodní společnost kladoucí vysoký důraz na srozumitelnost a bezpečnost Vašich osobních dat.
 • Bez zbytečného zdlouhavého papírování.
 • Peníze možno načerpat již do 15-ti minut.
 • Roční úroková sazba 0 %.

Podmínky k získání půjčky ViaSMS

 • Minimální věk 18 let.
 • Platný občanský průkaz.
 • Pravidelný a doložitelný příjem.
 • Mobilní telefonní číslo.
 • Vlastní bankovní účet.

Nevýhody půjčky ViaSMS

 • Nutná registrace do systému.
 • Nutné ověřit bankovní účet a to registračním poplatkem 1 Kč.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY: PŮJČKA VIASMS


1. Kolik si můžu půjčit?

Při první půjčce je maximální výše půjčky stanovena na 8 000 Kč. Pro stálé klienty se úvěrový rámec navyšuje až na 20 000 Kč.

2. Jak dlouho trvá schvalovací proces?

Výsledek posouzení Vám bude sdělen protřednictvím sms a emailu a v případě, že Vaše žádost došla v pracovní době se ho dozvíte do deseti minut. Pracovní dobu máme stanovenu od 09:00 do 18:00 hodin.

3. Je možné splatnost půjčky prodloužit?

Pokud nastane situace, kdy nemůžete Váš závazek uhradit v řádném termínu, nic se neděje. Za poplatek lze splatnost prodloužit až o 30 dnů.


Další informace

Kontaktní informace:
Via SMS s.r.o.
Lazarská 1719/5 Praha 1 - Nové Město 110 00
IČO: 24720275
Tel: 225 991 500 Mail: info@viasms.cz
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 168675.
Datum oprávnění k činnosti: 24.05.2018