Jak dlouho trvá schválení a vyplacení půjčky od Creditportal.cz

14.08.2021

Podal jsem si žádost prostřednictvím stránky www.creditportal.cz a chci se informovat, jak dlouho trvá schválení a vyplacení půjčky od této společnosti.

Honza K. Brno

CreditPortal, a.s. nabízí online půjčky, které jsou známé rychlým schvalovacím procesem. Schválení může trvat od pár minut. Maximální doba schválení této půjčky je však podmíněna také časem podání žádosti a dalšími faktory, které mohou ovlivňovat délky schválení a vyplacení financí.

Kdy se může schválení a vyplacení půjčky od CreditPortal, a.s. prodloužit?

  • Pokud podáváte žádost mimo pracovní hodiny společnosti.
  • Pokud je žádost odeslána ve svátek a víkend a peníze si necháváte vyplatit na účet.
  • Pokud nastane technický výpadek systému nebo jiný nepředvídatelný jev.
  • Pokud máte jiný bankovní účet než má společnost creditportal.cz

Jaké bankovní účty používá Creditportal.cz?

  • Česká spořitelna
  • Fio banka
  • Komerční banka
  • Raiffeisenbank
  • ČSOB

Jak urychlit vyplacení půjčky?

Urychlit vyplacení půjčky můžete jednoduchým způsobem. Stačí si ji nechat vyplatit v hotovosti a to na partnerských místech, které jsou k dispozici po celé České republice a to prostřednictvím sítí čerpacích stanic.

Další dotazy z poradny

Prosím, která půjčka je bez nutnosti posílat jakýkoli poplatek za ověření bankovního účtu. Mám na mysli různé symbolické částky, jako je 1 koruna nebo tak nějak. Nemám bankovní účet, a tak se chci zeptat, zda existuje půjčka, u které se neověřuje bankovní účet.

Mám exekuci z minulosti za to, že jsem neplatil paušál za telefon. Všechny své závazky si momentálně platím a toto je jen jediný můj přešlap. Půjčí mi banka i v takovém případě?

Mám záznam v registru SOLUS a chtěl bych vědět, jestli bych navzdory tomuto záznamu mohl uspět se svou žádostí v společnosti Home Credit. Aktuálně mám čtyři půjčky a z toho dvě nesplácím. Právě z půjčkou od této společnosti bych chtěl tuto situaci řešit.

V bance jsem žádal o půjčku, která mi byla schválena. Dokonce byla již podepsána i úvěrová smlouva, ale následně těsně před vyplacením banka zničehonic odstoupila od této smlouvy a půjčku mi nevyplatila. Má na to právo? A nehrozí mi žádné poplatky za takový úkon?