Jak dlouho trvá schválení a vyplacení půjčky od společnosti Provident

14.08.2021

Vyplnil jsem formulář na stránkách společnosti Provident.cz. Nevíte jak dlouho může trvat to, že mi půjčku schválí a pošlou peníze na bankovní účet?

Milan G. Havířov.


Provident Financial s.r.o. nabízí i online půjčky, které jsou vyplaceny na bankovní účet klienta. Schválení může však trvat až 7 pracovních dní. Tento typ půjčky se tak neřadí do kategorie rychlých půjček. Pokud potřebujete peníze rychle, doporučujeme zvolit hotovostní půjčku od Providentu. Zde je však nutné poznamenat, že pro získání hotovostní půjčky je třeba osobní setkání se zástupcem společnosti Provident Financial s.r.o. a to na vaší adrese bydliště, což může v konečném důsledku také prodloužit vyplacení půjčky. Praxí ale je, že obchodní zástupci společnosti jsou flexibilní a dokáží řešit finanční problémy klienta efektivně a rychle.

Kdy se může schválení a vyplacení půjčky od Provident Financial s.r.o. prodloužit?

  • Pokud podáváte žádost mimo pracovní hodiny společnosti.
  • Pokud si necháváte vyplatit půjčku na účet.
  • Pokud nastane technický výpadek systému nebo jiný nepředvídatelný jev.
  • Pokud máte jiný bankovní účet než má společnost Provident.cz

Jak urychlit vyplacení půjčky od Providentu?

Urychlit vyplacení půjčky můžete jednoduchým způsobem. Stačí si ji nechat vyplatit v hotovosti a to prostřednictvím osobního setkání s obchodním zástupcem společnosti. Držte se následujících rad:

  • Žádejte půjčku v hotovosti.
  • Mějte telefon vždy při sobě.
  • Navrhněte okamžité setkání se zástupcem společnosti.
  • Připravte si všechny potřebné dokumenty.

Další dotazy z poradny

Když hovoříme o sazbě ECB, máme ve skutečnosti na mysli mnohem širší pojem. Ve skutečnosti hovoříme o oficiální referenční sazbě ECB. Stručněji řečeno, jde o jakousi Evropskou centrální banku, jejímž úkolem je regulovat úrokové sazby v eurozóně. Sazba stanovená ECB ovlivňuje všechny úrokové sazby v Evropské unii. To následně ovlivňuje i stabilitu...

Když jde člověk do banky nebo jiné finanční instituce požádat o půjčku, může se stát, a to ne zrovna zřídka, že nejsou splněny podmínky pro její poskytnutí. Je to proto, že banky samozřejmě, a zejména v poslední době, vyžadují specifické záruky a existuje mnoho prvků, které jsou zvažovány, aby byl potenciální klient považován za spolehlivou osobu...

Pojištění úvěru (půjčky) je pojistný produkt, který byl vytvořen pro pomoc spotřebitelům. Stále více fyzických osob žádá banky a jiné finanční instituce o půjčky na nejrůznější potřeby, ale může se stát, že se dlužník ocitne v takové ekonomické situaci, že již není schopen splácet dlužné splátky. K takovým situacím dochází stále častěji, zejména v...

Produktivita je vztah mezi výstupem a zdroji (prací a kapitálem) použitými k jeho výrobě.

Ačkoli první měny byly čistě hmotné, velká část směny dnes probíhá v dematerializované podobě, z jednoho bankovního účtu na druhý, v podobě bezhotovostních peněz.

Přidaná hodnota je především ekonomický ukazatel, který se používá k měření hodnoty nebo bohatství vytvořeného společností. Používá se také jako základ pro výpočet daně z přidané hodnoty (DPH) a pro měření hrubého domácího produktu (HDP).

Hrubý domácí produkt (HDP) je ekonomický ukazatel pro měření produkce bohatství země, který vyjadřuje hodnotu veškerého zboží a služeb vyrobených nebo vytvořených v dané zemi za rok.

Monopol je tržní situace, kdy jediný prodávající čelí velkému množství kupujících. Distribuované zboží nebo služba nesmí být zaměnitelné. Skutečné monopoly jsou ve skutečnosti velmi vzácné, protože ve většině případů mohou stejnou funkci plnit i jiné výrobky.