Jak dlouho trvá schválení a vyplacení půjčky od společnosti Provident

14.08.2021

Vyplnil jsem formulář na stránkách společnosti Provident.cz. Nevíte jak dlouho může trvat to, že mi půjčku schválí a pošlou peníze na bankovní účet?

Milan G. Havířov.


Provident Financial s.r.o. nabízí i online půjčky, které jsou vyplaceny na bankovní účet klienta. Schválení může však trvat až 7 pracovních dní. Tento typ půjčky se tak neřadí do kategorie rychlých půjček. Pokud potřebujete peníze rychle, doporučujeme zvolit hotovostní půjčku od Providentu. Zde je však nutné poznamenat, že pro získání hotovostní půjčky je třeba osobní setkání se zástupcem společnosti Provident Financial s.r.o. a to na vaší adrese bydliště, což může v konečném důsledku také prodloužit vyplacení půjčky. Praxí ale je, že obchodní zástupci společnosti jsou flexibilní a dokáží řešit finanční problémy klienta efektivně a rychle.

Kdy se může schválení a vyplacení půjčky od Provident Financial s.r.o. prodloužit?

  • Pokud podáváte žádost mimo pracovní hodiny společnosti.
  • Pokud si necháváte vyplatit půjčku na účet.
  • Pokud nastane technický výpadek systému nebo jiný nepředvídatelný jev.
  • Pokud máte jiný bankovní účet než má společnost Provident.cz

Jak urychlit vyplacení půjčky od Providentu?

Urychlit vyplacení půjčky můžete jednoduchým způsobem. Stačí si ji nechat vyplatit v hotovosti a to prostřednictvím osobního setkání s obchodním zástupcem společnosti. Držte se následujících rad:

  • Žádejte půjčku v hotovosti.
  • Mějte telefon vždy při sobě.
  • Navrhněte okamžité setkání se zástupcem společnosti.
  • Připravte si všechny potřebné dokumenty.

Další dotazy z poradny

Vlasy a nehty se skládají z buněk stejně jako zbytek těla. Pokud by však tyto buňky byly živé, inervované a citlivé, nemohly by správně plnit svou ochrannou funkci. Představte si například, že vás bolí nehet, když se o něco poškrábe, nebo vlas, když se zasekne v zipu.

Pláč je pro lidi přirozeným způsobem vyjadřování emocí. Pláč může být užitečný, protože:

Poikilotermní (studenokrevní) živočichové jsou ti, jejichž tělesná teplota se mění v závislosti na venkovní teplotě. Jinými slovy, nemají vnitřní termoregulační mechanismus, který by udržoval jejich tělesnou teplotu konstantní. Tito živočichové se musí přizpůsobit změnám vnější teploty pomocí fyziologických a behaviorálních adaptací.

"Přirozené" se nazývá a označuje věci, které se vyskytují v přírodě bez zásahu člověka. Může se jednat o rostliny, zvířata, minerály, krajinu a podobně. Příklady přírodních věcí mohou zahrnovat: