Jak dlouho trvá schválení a vyplacení půjčky od společnosti Provident

14.08.2021

Vyplnil jsem formulář na stránkách společnosti Provident.cz. Nevíte jak dlouho může trvat to, že mi půjčku schválí a pošlou peníze na bankovní účet?

Milan G. Havířov.


Provident Financial s.r.o. nabízí i online půjčky, které jsou vyplaceny na bankovní účet klienta. Schválení může však trvat až 7 pracovních dní. Tento typ půjčky se tak neřadí do kategorie rychlých půjček. Pokud potřebujete peníze rychle, doporučujeme zvolit hotovostní půjčku od Providentu. Zde je však nutné poznamenat, že pro získání hotovostní půjčky je třeba osobní setkání se zástupcem společnosti Provident Financial s.r.o. a to na vaší adrese bydliště, což může v konečném důsledku také prodloužit vyplacení půjčky. Praxí ale je, že obchodní zástupci společnosti jsou flexibilní a dokáží řešit finanční problémy klienta efektivně a rychle.

Kdy se může schválení a vyplacení půjčky od Provident Financial s.r.o. prodloužit?

  • Pokud podáváte žádost mimo pracovní hodiny společnosti.
  • Pokud si necháváte vyplatit půjčku na účet.
  • Pokud nastane technický výpadek systému nebo jiný nepředvídatelný jev.
  • Pokud máte jiný bankovní účet než má společnost Provident.cz

Jak urychlit vyplacení půjčky od Providentu?

Urychlit vyplacení půjčky můžete jednoduchým způsobem. Stačí si ji nechat vyplatit v hotovosti a to prostřednictvím osobního setkání s obchodním zástupcem společnosti. Držte se následujících rad:

  • Žádejte půjčku v hotovosti.
  • Mějte telefon vždy při sobě.
  • Navrhněte okamžité setkání se zástupcem společnosti.
  • Připravte si všechny potřebné dokumenty.

Další dotazy z poradny

Dobrý den, víte mi poradit, kde získám rychlou konsolidaci svých dluhů? Potřeboval bych konsolidovat předražené půjčky a potřeboval bych to co nejdříve. Děkuji za odpověď.

Flexibilní půjčka je velmi oblíbeným produktem, protože se splácí flexibilně. Co vlastně znamená flexibilní splácení úvěru? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá, půjčka s flexibilním splácením znamená, že klient splácí svůj úvěr, a když potřebuje další finanční prostředky, jednoduše si část splácených peněz znovu půjčí.

Je možné získat půjčku i ve výši 2 000 Kč na zaplacení jedné urgentní faktury? Je to jen taková malá částka, kterou bych byl schopen splatit ihned v den výplaty.

Chtěla bych znát odpověď na otázku, že co je to devizová intervence a kdyby bylo možné, tak jazykem abych tomu rozuměla. Děkuji.

Dobrý den, jsem jeden z těch, co stále zapomínají na své povinnosti a tak téměř vždy se mi stává, že své finanční závazky platím až po termínu. Slyšel jsem o tom, že existuje nějaký trvalý příkaz. Můžete mi prosím vysvětlit, o co jde?

Ve školní jídelně po mě požadují, abych synovi zřídila pro platby za obědy přímé inkaso. Můžete mi prosím vysvětlit, co to vlastně znamená?