Co je flexibilní půjčka?

03.08.2022

Flexibilní půjčka je velmi oblíbeným produktem, protože se splácí flexibilně. Co vlastně znamená flexibilní splácení úvěru? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá, půjčka s flexibilním splácením znamená, že klient splácí svůj úvěr, a když potřebuje další finanční prostředky, jednoduše si část splácených peněz znovu půjčí.

Kouzlo flexibilní půjčky

Ano, možná se vám to zdá neuvěřitelné, ale je to tak. Flexibilní půjčka je jednoduše půjčka, kterou splácíte a když potřebujete peníze, pak si jednoduše vyberete z těch, které jste již splatili. Felxibilní půjčka je také na účet i v hotovosti. Jedná se o půjčku ihned.

Flexibilní půjčku jednoduše splatíte, a když budete potřebovat peníze, jednoduše si vyberete z těch, které jste již splatili. Uvedeme následující příklad. Klient splácí nebankovní půjčku ve výši 100 000 korun. Má splátku 5 000 korun měsíčně a po roce a půl splácení zjistí, že si ještě potřebuje půjčit další peníze. A právě nová půjčka mu bude poskytnuta z dosud uhrazených splátek, což znamená, že bude mít 5000 X 18 měsíců, což je 90000 Kč.

Ne všechny flexibilní půjčky jsou stejné

Samozřejmě, že některá banka nebo nebankovní společnost může zneužít slovo flexibilní půjčka a poskytnout vám půjčku, která nemusí být tak flexibilní. U některých typů úvěrů, které jsou tzv. revolvingové, si můžete myslet, že se jedná o flexibilní půjčku. No, není. Revolvingová půjčka nebo revolvingový úvěr není flexibilní. Věřitel zaručuje, že pokud splatíte určitou část půjčky, automaticky vám poskytne novou půjčku. Nejedná se však o flexibilní půjčku.

Čím se vyznačuje flexibilní půjčka?

Abychom odlišili flexibilní půjčku od tradičního revolvingového úvěru, musíme na to jít chytře. Flexibilní půjčka je taková, kterou dostanete hned na začátku v určité výši, například 200 000 korun. Během doby splácení této půjčky se vaše splátky kumulují a započítávají se do případné nové půjčky. To u revolvingového úvěru není možné. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že u flexibilní půjčky se vaše úroková sazba nemění. Jednoduše čerpáte ze splátek, které jste uhradili z nové půjčky, a pouze prodlužujete dobu trvání samotné půjčky, ale u revolvingové půjčky nebo revolvingového úvěru máte novou půjčku, kterou musíte celou splatit s novou úrokovou sazbou.

Kde můžete získat flexibilní půjčku?

Pro získání kvalitní flexibilní půjčky nemusíte chodit na žádnou pobočku banky nebo pobočku nebankovní společnosti. Můžete u nás také získat flexibilní půjčku až do výše 800 000 korun. Nesmyslné a neznámé půjčky, které se sice tváří jako flexibilní, ale jsou to jen revolvingové půjčky, na internetu nehledejte. Půjčujte si s důvěrou, půjčujte si s námi A to bez obav z vysokých úrokových sazeb, vysokých poplatků a nesmyslných malých písmenek ve smluvních podmínkách. Vždy jednáme férově a díky nám získáte flexibilní půjčku se stabilní úrokovou sazbou po celou dobu splácení.

Další dotazy z poradny

Vlasy a nehty se skládají z buněk stejně jako zbytek těla. Pokud by však tyto buňky byly živé, inervované a citlivé, nemohly by správně plnit svou ochrannou funkci. Představte si například, že vás bolí nehet, když se o něco poškrábe, nebo vlas, když se zasekne v zipu.

Pláč je pro lidi přirozeným způsobem vyjadřování emocí. Pláč může být užitečný, protože:

Poikilotermní (studenokrevní) živočichové jsou ti, jejichž tělesná teplota se mění v závislosti na venkovní teplotě. Jinými slovy, nemají vnitřní termoregulační mechanismus, který by udržoval jejich tělesnou teplotu konstantní. Tito živočichové se musí přizpůsobit změnám vnější teploty pomocí fyziologických a behaviorálních adaptací.

"Přirozené" se nazývá a označuje věci, které se vyskytují v přírodě bez zásahu člověka. Může se jednat o rostliny, zvířata, minerály, krajinu a podobně. Příklady přírodních věcí mohou zahrnovat:

Je možné mi poradit, co přesně znamená pojem "rozúčtování rozpětí". Velice vám děkuji za vaši radu a odpověď.

Co je HND?

14.01.2023

Co je HND? S touto zkratkou jsem se setkal, ale nevím, co vlastně znamená. Děkuji vám za odpověď.

Zajímalo by mě, zda znáte odpověď na otázku, co je to Anzcerta. Děkuji za odpověď.