Půjčka do 2000 Kč - jak ji získat?

24.07.2022

Je možné získat půjčku i ve výši 2 000 Kč na zaplacení jedné urgentní faktury? Je to jen taková malá částka, kterou bych byl schopen splatit ihned v den výplaty.

Matej H. Praha


Samozřejmostí je, že si můžete půjčit i menší částku 2000 Kč. Takto malou částku lze klasifikovat jako tzv. mikropůjčku s krátkodobou splatností. Doporučujeme však pečlivě zvolit dobu splatnosti půjčky. Například pokud máte výplatu 10. den v měsíci, nastavte datum splátky alespoň na 13. den, abyste se vyhnuli případnému zpoždění a následným sankcím. Někdy se může stát, že vám zaměstnavatel vyplatí mzdu se zpožděním.

2 000 Kč si můžete půjčit následujícími způsoby:

  • 2000 Kč na 7 dní,
  • 2000 Kč na 10 dní,
  • 2000 Kč na 15 dní,
  • 2000 Kč na 20 dní,
  • 2000 Kč na 30 dní.

Za zmínku stojí i to, že byste si mohli raději půjčit 2000 Kč od přítele nebo rodiny. Můžete se také obrátit na svou banku a zjistit, zda vám poskytne limit 2000 Kč k přečerpání. Pokud jste však již tyto možnosti vyzkoušeli a nevyhovovaly vám, podejte si žádost prostřednictvím Ammado. Zde najdete nabídku půjčky až do 2000 Kč, a to jak v hotovosti, tak online na bankovní účet.

Ano, třeba mít ale na mysli, že pokud uvažujete o konsolidační půjčce (refinancování) tak se jedná o účelovou půjčku, kterou je nutné v plné výši využít k vyplacení všech půjček a úvěrů, kterých se bude týkat. V případě, že si potřebujete půjčit i na vyplacení ostatních půjček a úvěrů s tím, že vám ještě finanční prostředky zvýší i pro osobní...

Dobrý den, víte mi poradit, kde získám rychlou konsolidaci svých dluhů? Potřeboval bych konsolidovat předražené půjčky a potřeboval bych to co nejdříve. Děkuji za odpověď.

Flexibilní půjčka je velmi oblíbeným produktem, protože se splácí flexibilně. Co vlastně znamená flexibilní splácení úvěru? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá, půjčka s flexibilním splácením znamená, že klient splácí svůj úvěr, a když potřebuje další finanční prostředky, jednoduše si část splácených peněz znovu půjčí.

Je možné získat půjčku i ve výši 2 000 Kč na zaplacení jedné urgentní faktury? Je to jen taková malá částka, kterou bych byl schopen splatit ihned v den výplaty.

Chtěla bych znát odpověď na otázku, že co je to devizová intervence a kdyby bylo možné, tak jazykem abych tomu rozuměla. Děkuji.

Dobrý den, jsem jeden z těch, co stále zapomínají na své povinnosti a tak téměř vždy se mi stává, že své finanční závazky platím až po termínu. Slyšel jsem o tom, že existuje nějaký trvalý příkaz. Můžete mi prosím vysvětlit, o co jde?

Ve školní jídelně po mě požadují, abych synovi zřídila pro platby za obědy přímé inkaso. Můžete mi prosím vysvětlit, co to vlastně znamená?

Finanční systém je soubor opatření a pravidel, která usnadňují převod finančních prostředků od těch, kteří je mají, k těm, kteří je potřebují. Finanční systém funguje na makroúrovni (mezinárodní, národní) a mikroúrovni (je založen na organických vazbách mezi jeho složkami, které přispívají k vytváření ekonomické hodnoty, přičemž zboží a služby jsou...