Půjčka do 2000 Kč - jak ji získat?

24.07.2022

Je možné získat půjčku i ve výši 2 000 Kč na zaplacení jedné urgentní faktury? Je to jen taková malá částka, kterou bych byl schopen splatit ihned v den výplaty.

Matej H. Praha


Samozřejmostí je, že si můžete půjčit i menší částku 2000 Kč. Takto malou částku lze klasifikovat jako tzv. mikropůjčku s krátkodobou splatností. Doporučujeme však pečlivě zvolit dobu splatnosti půjčky. Například pokud máte výplatu 10. den v měsíci, nastavte datum splátky alespoň na 13. den, abyste se vyhnuli případnému zpoždění a následným sankcím. Někdy se může stát, že vám zaměstnavatel vyplatí mzdu se zpožděním.

2 000 Kč si můžete půjčit následujícími způsoby:

  • 2000 Kč na 7 dní,
  • 2000 Kč na 10 dní,
  • 2000 Kč na 15 dní,
  • 2000 Kč na 20 dní,
  • 2000 Kč na 30 dní.

Za zmínku stojí i to, že byste si mohli raději půjčit 2000 Kč od přítele nebo rodiny. Můžete se také obrátit na svou banku a zjistit, zda vám poskytne limit 2000 Kč k přečerpání. Pokud jste však již tyto možnosti vyzkoušeli a nevyhovovaly vám, podejte si žádost prostřednictvím Ammado. Zde najdete nabídku půjčky až do 2000 Kč, a to jak v hotovosti, tak online na bankovní účet.

Flexibilní půjčka je velmi oblíbeným produktem, protože se splácí flexibilně. Co vlastně znamená flexibilní splácení úvěru? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá, půjčka s flexibilním splácením znamená, že klient splácí svůj úvěr, a když potřebuje další finanční prostředky, jednoduše si část splácených peněz znovu půjčí.

Je možné získat půjčku i ve výši 2 000 Kč na zaplacení jedné urgentní faktury? Je to jen taková malá částka, kterou bych byl schopen splatit ihned v den výplaty.

Chtěla bych znát odpověď na otázku, že co je to devizová intervence a kdyby bylo možné, tak jazykem abych tomu rozuměla. Děkuji.

Dobrý den, jsem jeden z těch, co stále zapomínají na své povinnosti a tak téměř vždy se mi stává, že své finanční závazky platím až po termínu. Slyšel jsem o tom, že existuje nějaký trvalý příkaz. Můžete mi prosím vysvětlit, o co jde?

Ve školní jídelně po mě požadují, abych synovi zřídila pro platby za obědy přímé inkaso. Můžete mi prosím vysvětlit, co to vlastně znamená?

Finanční systém je soubor opatření a pravidel, která usnadňují převod finančních prostředků od těch, kteří je mají, k těm, kteří je potřebují. Finanční systém funguje na makroúrovni (mezinárodní, národní) a mikroúrovni (je založen na organických vazbách mezi jeho složkami, které přispívají k vytváření ekonomické hodnoty, přičemž zboží a služby jsou...

Dobrý den, chtěla bych se informovat, jestli se dá získat okamžitá půjčka na směnku. Ráda bych totiž ručila směnkou. Dá se okamžitá půjčka na směnku získat?

Když hovoříme o sazbě ECB, máme ve skutečnosti na mysli mnohem širší pojem. Ve skutečnosti hovoříme o oficiální referenční sazbě ECB. Stručněji řečeno, jde o jakousi Evropskou centrální banku, jejímž úkolem je regulovat úrokové sazby v eurozóně. Sazba stanovená ECB ovlivňuje všechny úrokové sazby v Evropské unii. To následně ovlivňuje i stabilitu...