Finanční zprávy 

Ammado vám přináší finanční magazín plný zajímavých článků z ekonomické oblasti. Naše články vás obohatí o zajimavé tipy, rady a novinky.


Pokud někdy uděláte nedorozumění ve finanční sféře, bezpochyby budete se mnou souhlasit, že to poznamená váš celý budoucí život. I když se dostanete z ekonomických problémů a všechny nedostatky vyrovnáte, i tak budete dost často pokládán za neplatiče a budete muset stále přemýšlet jak vydělat peníze.

Úvěry a půjčky představují úvěrové nástroje a dávají možnost financovat potřeby z cizích zdrojů. Žadatel o půjčku obvykle chce něco nakoupit a nemá k tomu dostatek prostředků, a proto vstupuje do hry instituce nebo individuální investor, kteří peníze za určitý úrok poskytnou.

Mladí lidé, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy, to vůbec nemají jednoduché. Jak absolventi již nemají právo na studentské výhody na svých účtech, jako nezaměstnaní mají mizivé příjmy nebo jako čerstvě zaměstnání jsou ve zkušební době a pobírají nástupní platy.

Vybrali jste si úvěr a chystáte se podepsat smlouvu? Poradíme vám, na co se ještě podpisem smlouvy o půjčce zeptat, jak poznáte, že je poskytovatel úvěru seriózní, což podle zákona ve smlouvě musí být a co by tam být nemělo.

Trh s půjčkami funguje v dnešní době na zcela jiné úrovni, než tomu bylo
v minulosti. Půjčky jsou dnes poskytovány mnohými bankovními,
i nebankovními společnostmi, které díky vzájemné konkurenci vytvářejí lepší podmínky pro zákazníka. Kromě toho vznikají nové, rychlejší způsoby, jak si půjčit peníze.

Kam si chodíte půjčovat, když Vám dojdou těsně před výplatou peníze?
K sousedovi? A také se při tom cítíte tak trapné? Už nemusíte. Dobrého souseda Vám nahradí půjčka přes SMS, která je k tomuto účelu přímo určena. I když ji v současnosti nahradila půjčka přes internet, jde stále o stejný produkt.

Pokud máte zájem o zřízení úvěru v bance, čeká Vás spousta vybavovačiek a jednání ohledně vybraného finančního produktu. Během osobního setkání s pracovníkem banky musíte důkladně probrat všechny náležitosti budoucího úvěru. Před vydáním závěrečného stanoviska od Vás banka bude požadovat důkazy, že úvěr budete vědět splácet.

Téměř vždy se spojuje s půjčením peněz starost, problémy a jejich těžké řešení. Špatná finanční situace nepřivádí nikoho k lepší náladě, zvláště tehdy, pokud jsou peníze potřebné k přežití či zabezpečení rodiny.

Máte problém přesvědčit někoho aby se vám zaručil při vyřizování půjčky? Vůbec nemusíte mít obavy. Na našem trhu se již dlouhou dobu objevují velmi atraktivní, lákavé, bezkonkurenční a oblíbené půjčky - Půjčky bez ručitele. Už z názvu je jistě zřejmé, že při těchto půjčkách nebude nutná pomoc ručitele, který by se za celou půjčku zaručil.

Půjčit si peníze může být výhodné a příležitostně se to hodí. Zejména ve chvílích, kdy nevlastníte dost prostředků na pokrytí naléhavých výdajů nebo na speciální příležitosti.